Ocena kierowcy - Toyota RAV4 IV MPV Facelifting

edzio27, 7 lat temu
Silnik 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Rok produkcji 2016
Toyota RAV4 IV MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Auto posiadam od 4 dni i na jestem bardzo zadowolony. Po raz pierwszy usiadłem w środku jakieś pół roku temu, kiedy to przypadkowo zobaczyłem auto w salonie Lexus-Toyota. Od razu spodobał mi sie zadziorny wygląd uzyskany w połączeniu w białą perła i czarnymi felgami. Autko super ciche w środku, jeżdżąc delikatnie praktycznie wogole nie usłyszymy że pod maską jest 2.5 litrowy silnik benzynowy. Autko posiada bardzo wygodne fotele (zwłaszcza fotel kierowcy który ma sporo ustawień) i sporo miejsca w środku i na tylnich siedzeniach też nie brakuje miejsca.
Generalnie 2.5 litra w benzynie + 2 silniki elektryczne dają radę. Przy wysokich obrotach faktycznie wyje ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. Nie kupiłem wysokiego, komfortowego i bezszelestnego suv-a po to żeby bic nim rekody do 100km/h. Rozmawiałem z kolegą (posiadacz BMW 330d 245KM) który jeżdził moją Toyota powiedział że jego BMW jest bez szans do ok 60km/h z hubrydą Toyoty.
Super, nie słychać żadnych przejść.
Dla mnie bardzo ok. Wiadomo na zakrętach trochę kołysze ale nie jest to BWM w sedanie które wchodzi w zakręt na rondzie przy 150km/h.
Extremalnie super. Wysoka pozycja za kierownicąi spora przednia szyba przez którą widać wszystko.
Generalnie wszystko pod ręką. Dużo schowków i trzymadeł na napoje + podwójny schowek w podłokietniku.
Klimatyzacja działa bardzo szybko, po całym dniu stania w słońcu auto przy włączeniu od razu wieje zimnym powietrzem. Wydaje mi sie że to zasługa silników elektrycznych dzięki czemu nie musimy czekać na nagrzanie się silnika benzynowego do chłodzenia.
Aż za nadto!
Eleganckie, chyba że korci Cie jeżdzenie radowe wtedy słychać wycie silnika benzynowego
Na razie brak info na ten temat.
Myśle że bardzo optymalny wybór w tym segmencie cenowym.
Brak
Brak