Ocena kierowcy - Toyota RAV4 IV MPV Facelifting

Altair, 5 lat temu
Silnik 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Rok produkcji 2017
Toyota RAV4 IV MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Mam ją od 2017 r . Zrobiłem nią 30 tys km po Polsce i Europie ( Niemcy, Austria ,Szwajcaria, Słowenia, Italia czyli Alpy ) Zużycie paliwa w mieście 4,8 do 6,0 , ale średnio 5,2-5,4 . Na urlopach w Alpach zużycie średnie 6,8 -7,2 ( przy prędkości do 130 km/h ). Trzeba nauczyć się nią jeździć i tyle. Czy to jest auto do wyścigów ? na pewno nie , czy to jest auto do orki w polu ? na pewno nie . Od tego są ciągniki rolnicze . Na akumulatorach przejechałem max 10,6 km ( trzeba się tego nauczyć ) rano do pracy po przejechaniu 9 km mam zużycie 5,8 l . W korku na Brennero miałem 3,6 l , ale to był korek. Auto dla tych którzy chcą wygodnie , komfortowo , bezpiecznie i tanio przemieszczać się z punktu A do punktu B . W Alpach na serpentynach rewelacyjne . Hamulce ? b/u , zawieszenie ? b/u . Podsumowanie ? jedni chcą mieć auto , a inni popisy i wrażenia . Każdy wybiera to co chce.
Silnik jest z przodu :) Niestety pojemność duża 2,5 litra . Ciekawe bo zużywa paliwa tak jakby to było 1,1 litra , a spaliny 110 mg
To jest automat który działa bez zarzutów.
Nie miałem nigdy problemów , ale nie ścigam się po ulicach miast , nie ruszam z piskiem opon, nie palę gumy.
Bez uwag.
Szyby plus pełne okamerowanie. Co tu dodać.
Źle usytuowane włączniki ''sport'' , ''podgrzewanie siedzeń '' czyli wszystkie pod konsolą .
Bez uwag. Działa bez zarzutów.
Bez problemów mieści się tam pięć osób. Kierowca siedzi bardzo wygodnie , a ja jestem duży :) Miejsc jest pod dostatkiem.
do 130 km/h cisza i bez uwag. Głośne od 180 km/h do 200 km/h , ale to jak każde auto
Zużycie paliwa po 30 tys ? średnio 6,4 l /km, to dobry wynik dla auta o tej wadze . Drogie jest tylko ubezpieczenie , ale to i tak się zwraca
Jakość wykonania bez uwag , ale mam auto z pełnym wyposażeniem .
Żadnych
Żadnych