Lista ocen Toyota RAV4 IV (70) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Tu jestem trochę zawiedziony. Kupując nowe auto za 188 tysięcy spodziewałem się lepszej jakości. Bardzo źle oceniam wykończenie foteli w wersji Elegance Deep Black. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o wykończenie można by było dużo poprawić. Przeszkadza mi, też, że w Polsce nie można wybrać np. szyber dachu, pamięci foteli czy czujnika w zderzaku do otwierania pokrywy bagażnika. Niektóre elementy wykończenia mogłyby być lepiej wykonane. Bardzo...
~RAFFOUR
MPV D-4D 125 124KM 91kW
w przypadku tego auta mam nadzieje że zapłaciłem za bez awaryjność przekonam się później. Szczegóły ale jednak drażnią brak podświetlenia guzików od szyb ,lusterek USB, zapalniczek w schowku trzeba szukać z latarka w ręku szkoda ze gratis nie dali do auta , brak nadmuchu na tylny rząd siedzeń brak gniazd zapalniczek z tyłu ale z kolei z przodu są dwie . Mam wyświetlacz Toyota Touch 2 nie działa MIRROR LINK xenony mogły by byc BI XENONAMI
~KW
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Cena typowa jak dla samochodu w tej klasie. Jakość wykonania elementów w kabinie mogłaby by być jednak lepsza. Widać pewne niedoróbki, zbyt duże szczeliny w niektórych miejscach, niedopasowane wykładziny, oszczędności na drobnych elementach (brak zegara w kabinie, gniazda zapalniczki w bagażniku, wentylacji dla pasażerów na tylnej kanapie, podświetleń przycisków do otwierania szyb itp.).
~Jasiek
MPV Valvematic 150 152KM 112kW
Tanio nie jest bo nowość, bo japońska produkcja, bo skóra na desce rozdzielczej.. Auto jest jednak dopracowane pod wieloma względami i trudno wskazac jakieś wady, jeśli niezawodność będzie taka jak na \"Japończyka\" przystało to są to dobrze wydane pieniądze. Warto zwrócić uwagę na rewelacyjnie niską utratę wartości i to że ze sprzedażą nawet \"starucha\" nie ma problemów bo ma znakomitą renomę.
~Pawielus
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Po mimo bardzo dobrej mechaniki uważam że w tej cenie auto jest biedne w środku i co gorsza odczuwa się to na tanich dodatkach. Nie zrozumiałe jest brak podświetlenia wszystkich przycisków, brak ledowych kierunkowskazów pomimo że cała reszta jest typu LED. Nie można podłączyć smartfona w trybie udostępnienia w systemie multimedialnym, brak ładowarki indukcyjnej.
~Dusterrrro
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Jakość wykonania w wielu obszarach dużo lepsza niż Duster (min radio/głośniki), ale nie wszędzie: przykładowo góra deski rozdzielczej to twarde plastiki jak z Dustera. Słabe zmontowanie plastików - trzeszczą mocno na nierównościach (te w Dusterze lepiej zmontowane). Biorąc pod uwagę ogólną ocenę sprawiedliwa cena to ok 90 tysięcy zł. Samochód kosztuje jednak ok 160 tys zł.
~kolo3005
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Za dość spore pieniądze otrzymujemy auto z małym bagażnikiem, beznadziejnym rozwiązaniem pasów bezpieczeństwa pasażerów z tyłu (spróbujcie zapiąć dzieci w fotelikach ). Nawigacje i system info rozrywki z poprzedniej dekady, nawet nie ma światełka w schowku, auto trzeszczy jakby było po kilku dzwonach (moja auris trzeszczała jeszcze bardziej)
~Darek
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
No i tu jest tragedia ją za samochód dałem prawie 160 tyś a to co oferuje toyota to jakiś żart wziąłem bez skury bo ma złą opinię ale system multimedialny to pomyłka no i wisienka na torcie Nawigacja no jest i to na tyle jak chcesz dojechać do celu i na czas to jej nie używaj A zapomniałem napisać plastyki użyte to w moim renault Kangoo są lepsze
~Chris
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Co do jakości samochodu jest przeciętnie ponieważ lakier metaliczny w tym samochodzie rysuje się okropnie,a jak mówiłem wcześniej wnętrze jest tandetnie wykonane ponieważ wszystkie plastiki się rysują i są brzydki jak na taki samochód to zbrodnia ale podobno część z nich można wymienić na gwarancje więc nie jest znowu tak źle.

Usterki Toyota RAV4 IV

Toyota RAV4 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dariusz elpodlako
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
W porównaniu z innymi suvami tej klasy - cena jest ok - jak na moją kilkumiesięczną analizę wyposażenia, systemów, podzespołów przed zakupem. Są tańsze suv-y ale bez 4x4, bez połowy wyposażenia, ze słabszymi silnikami, albo bardziej wyżyłowanymi. Jak dla mnie to była optymalna opcja jakości i ceny.