Lista ocen Toyota RAV4 V SUV (79) - Karoseria

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Biała perła przepiękna. Auto mieni się w słońcu tysiącami błyszczących drobinek i robi to wielkie wrażenie na wszystkich oglądających. Wygląd samego auta tez na ogromny plus. To kwestia subiektywna, ale moi znajomi którzy posiadają inne auta typu suv już myślą nad zmianą na nowa Toyote, bo zwyczajnie im również się to auto podoba z zewnątrz. Po dodaniu do tego oszczędnego napędu (pali dwa razy mniej niż Gle kolegi), niezawodności i dobrej ceny...
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jedna ze słabych stron. Rysuje się od samego patrzenia - ponoć to efekt „ekologii” i konieczności zastosowania lakieru wodnego. Nie znam się ale według mnie to dramat. Podwozie także podobno bardzo słabo zabezpieczone antykorozyjnie - zrobiłem to sam kilka miesięcy po zakupie (+2 tys. zł). Relingi dachowe dość luźne - co prawda ich nie używam ale prezentuje się to dość tandetnie. Zaciski hamulców już po roku zaczęły mieć rudy nalot - nie...
~Artur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Nie mam uwag, wszystko w porządku. Przy brzydkiej pogodzie jeżeli planujesz coś włożyć na tylną kanapę to po otwarciu tylnych drzwi uważaj na element plastikowego nadkola z pewnością będzie strasznie brudny, spodnie tego nie lubią:). No tak i jeszcze klapa bagażnika, otwiera i zamyka się za długo. Jeżeli posiadasz alarm montowany przez salon nie otworzysz klapy z pilota bez uprzedniego otwarcia drzwi kierowcy:) ponieważ włączy się alarm.
~Paweł
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Bez wahania jedna gwiazdka. (a nawet zero, gdyby była taka możliwość) Przy prędkości około 140km/h zaczyna falować maska. Powyżej 140 auto zaczyna trzeszczeć jakby za chwilę miało ulec anihilacji. BRAK JAKIEGOKOLWIEK zabezpieczenia antykorozyjnego podwozia. Po dwóch latach korozja jest przeogromna. W zasadzie każdy nieosłonięty element jest pokryty GRUBĄ WARSTWĄ RDZY.
~Artur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Brak czujnika przy otwieranej klapie bagażnika. Mam pamiątkę z parkingu na Okęciu. Wiszą tam takie lampki wolny - zajęty i myślalem że cała ta instalacja zleci zanim zdążyłem złapać za klapę. Przy dużych prędkościach podskakuje maska. Nie wiem jak to jest w innych autach. Ale mam fotel obniżony na maxa i maskę widać elegancko, i te jej dziwne wibracje też - niestety.
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Blacha o.k. ale obawiam się o lakier. Podczas otwierania drzwi delikatne dotknięcie o plastikowe lusterko samochodu mojej żony sprawiło, że pojawił się bialy stempel na tym ostatnim w kolorze białej perły... znów ratujemy klimat i stosujemy najlepsze (dla przyrody) lakiery. Zobaczymy co będzie dalej. Lakier oceniam jako słaby. Pod podwozie nie właziłem.
~marcin
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Bardzo cienkie blachy. Od 130km/h przy jezdzie pod slonce wyraznie widac falowanie przedniej maski. Niespotykane zjawisko i raczej nie dla ludzi o slabych nerwach ;) Lakier juz standardowo jak to u Japonczykow nieco zbyt delikatny. Plastiki piano black w selection to juz prawdziwa porazka bo rysuja sie od samego patrzenia.
~gregpaw
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Daje 4 bo te blaszki to są coraz cieńsze...Mam wrażenie że jak za 20 lat w aucie przyszłości kichnę- to karoseria po prostu odleci... Jak dla mnie trochę to wszystko za delikatne, ale księgowych i tak to nie obchodzi co ja tu piszę więc- tak widać musi już być:)
~Paulina H.
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Mamy ocynkowany samochód i jest cały czas garażowany, więc liczymy na to, że nie będzie żadnych problemów z karoserią. Ciężko ocenić karoserię po 2 latach. Na pewno ciężko się myje, bo zostają zacieki i trzeba od razu wycierać na sucho.
~Roman
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Lakier rysuje się od patrzenia. Naprawdę. Przecieka mi dach. ASO rozkłada ręce, internet podpowiada wymianę sparciałych (po 3 latach) uszczelek mocowania relingów dachowych i faktycznie - jest sucho. Nowa podsufitka w ASO - ponad 7 tys.
Toyota RAV4 V SUV