Lista ocen Toyota RAV4 V SUV (67) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gregpaw
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
To daje 3 bo jest parę rzeczy których nie mogę zrozumieć... Fotel kierowcy jest elektrycznie ustawiany z pamięcią 2 ustawień. trzeba za to dopłacić - nie pamiętam ile, ale na pewno niemało. Dlaczego u licha siedzenia pasażera nie zaopatrzono w podobną regulację?!! Mało tego siedzenie pasażera możemy odsunąć i przysunąć oraz pochylić bardziej lub mniej oparcie. Niestety do góry podnieść się go nie da....WHY??? W aucie tej klasy za 200 tysięcy??...
~Artur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Miejsca jest naprawdę dość, siedzi się komfortowo i wygodnie, nie brakuje miejsca na stopy. Naprawdę potężny bagażnik , w którym w przypadku ciężkiego bagażu załamuje się może lepiej napiszę - zapada się - dzielona podłoga. Roleta ogólnie lipa słabo umocowania - pracuje cały czas i daje nam tym samym liczne sygnały dźwiękowe - po prostu kolejny dodatkowy dźwięk do całej kakofonii produkowanych przez moją wspaniała z zewnątrz Ravkę.
~Krzysztof
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Miejsca jest dość. Bagażnik jest tez odpowiednio duży. Dość miejsca na nogi dla normalnych i wysokich ludzi. Dość miejsca nad głowa. Płaska powierzchnia po zlozeniu oparć z tylu. Jedyny minus to brak haczyków na zakupy, wiec warto poszukać na to innego patentu jak haczyk za siedzeniem lub siatka do bagażnika. Wszyscy siedzą komfortowo i maja swoje miejsce do ładowania i nawiewy. Niczego mi więcej w tej cenie i klasie pojazdu nie potrzeba.
~michał_polak
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Przestrzeni dużo, z tyłu i przodu. Przesiadłem się z BMW 5 i jestem naprawdę mile zaskoczony. Może z przodu powinno być ewentualnie trochę więcej miejsca na nogi, jeśli chodzi o szerokość. Kanapa z tyłu wygodna, dużo miejsca na nogi. Dobrze zaplanowane są "podparcia pod łokcie" w drzwiach przednich oraz w konsoli środkowej, dają duży komfort prowadzenia.
~MBO
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Jak na samochód o takich wymiarach zewnętrznych przestrzeń dla pasażerów jest zaskakująco mała - miejsca na nogi jest tyle ile w zauważalnie mniejszym Seacie Ateca. Przestrzeń dla kierowcy jest OK, przy czym fotel już w najniższym położeniu znajduje się dosyć wysoko, więc osoby powyżej 185 cm wzrostu mogą mieć problem.
~Maciej
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jest super. Wygodne fotele skórzane ze świetnym trzymaniem. Po trasie 1200km wysiadłem nie czując zmęczenia. Osoby 2 metrowe także odnajdą się w tym samochodzie i nie będą narzekały na miejsce. Bagażnik również pojemny. Auto dla 4 osobowej rodziny z dużymi walizkami na wyjazd na wakacje zdaje test.
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
To duże auto.. jeździ nim z tyłu 3 dzieci- w tym jeden fotelik Na początku jeździły 2 foteliki i jeden bezfotelikowiec :-) Z przodu rodzice i biały terier. Pies nie narzekał. Przestrzeń bagażową naprawdę spora. Dla rodziny 2plus 2 i 2 plus 3 w konfiguracji w.w zadziała.
~DrSnor
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
O dziwo, pomimo, że auto jest mniejsze o 10 cm od RX to jakoś się tego nie odczuwa - poza słupkiem bocznym, który zasłania nam widok ;) Bagażnik jak w RX, czyli wystarczający dla 4 osobowej rodziny na 2 tygodniowy wyjazd. Chociaż mogłoby być więcej przestrzeni oczywiście.
~pb314
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Wielki plus. W tej klasie samochów wg. mnie bez konkurencji. Zresztą była to ta cecha która zaważyła na decyzji o wzięciu tego samochodu (z korporacyjnej palety). Porównując z passatem kombi (B8) z tyłu jest zdecydowanie więcej miejsca, a bagażnik naprawdę niewiele mniejszy.
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 V SUV
6,1
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Miejsca jest pod dostatkiem, zarówno z przodu jak i z tylu. Tylna kanapa z regulowanym oparciem - na plus. Mam 180 cm wzrostu. Jedyne co mnie denerwuje to dość wysoko ustawione siedzisko pasażera i brak jego regulacji w mojej wersji wyposażenia…
Toyota RAV4 V SUV