Ocena kierowcy - Toyota RAV4 V SUV

77Robert, 2 lata temu
Silnik 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Rok produkcji 2020
Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW 2019-2022 - Oceń swoje auto
Inne : Pojazd nie chce się uruchomić.
Pojazd absolutnie przereklamowany. Głośny, w trasie mało ekonomiczny i przede wszystkim awaryjny. Pojazd pierwszy raz odmówił posłuszeństwa już po 2 miesiącach od zakupu. Zablokował się nie dając sie uruchomić na miejsce wezwano lawetę jednak po godzinie prób uruchomienia odblokował się i laweta została odwołana. jednak po około 2 tygodniach sytuacja znów się powtórzyła, tym razem laweta odholowała pojazd do Serwisu Toyota Wałbrzych. Dziś mija 4 dzień od odholowania z serwisu nie mam żadnej wiadomości. Pojazdu zastępczego nie dostałem gdyż Toyota twierdzi, że takowy należałby się gdyby awaria wystąpiła 50 km od domu (mój nie wyjechał z garażu). Od ponad dwudziestu lat posiadam prawo jazdy i nigdy jeszcze nie spotkało mnie coś takiego, żeby z powodu awarii auto odjechało na lawecie.
Bardzo ograniczona małe okna oraz szerokie tylnie słupki bardzo ograniczają widoczność
Miejsce dostateczna ilość.
Duże szumy powietrza przy prędkościach powyżej 100km/h.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW [l/100km]

7,3