Lista ocen Toyota Starlet III (153)

~RoadRunner
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Trochę głośne, ale poza tym rewelacja. Idealne na pierwsze auto, brak usterek pozwoli skupić się na nabieraniu wiedzy na drodze zamiast u mechanika.
~Jimmy
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Kiedyś handlowałem autami i mam duże porównanie. Uważam, że jest to jedna z lepszych konstrukcji w historii automobilizmu. W moim przypadku mercedes 124 stoi pod domem a ja jeżdżę starletką i namawiam żonę żeby nie zmieniała pracy (bo ma 2min na piechotkę). Poza tym TYM AUTKIEM WSPANIALE SIĘ JEŹDZI!!!
~FilipSosna[PL]
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Uwielbiam to auto !!! Niezawodne, niezawodne i jeszcze niezawodne. Wystarczy włożyć minimum własnej pracy i zainteresowania auteczkiem a odwdzięczy się stukrotnie, nigdy nie zawiedzie. Moja Toyka potrafi nawet jeździć bez paliwa jak ją ładnie poproszę ;-).
~S1S
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
auto moze sie podobac lub nie... kwestia gustu ;) ale nie znajdzie sie mniej awaryjnego auta ktorym nie bedziemy bali sie jechac z Zakopanego do Gdanska :) nigdy Nas nie zaskoczy i zawsze ale to zawsze dowiezie do celu. Szkoda ze auto jest tak niedocenione i malo popularne :)
~DAVEO84
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Bardzo niedoceniany samochód. Teraz już trochę za późno na wzrost jego popularności, ale cieszę się, że dane mi było dowiedzieć się czegoś o nim, a później kupić go i nie żałować. Naprawdę świetne, miejskie auto, w sam raz na pierwszy samochód. Jest dynamiczne, oszczędne, bezawaryjne, wprawdzie dość kiepsko wyposażone, no ale coś za coś, mnie to tam nie przeszkadza. Na pewno kolejnym moim samochodem, również będzie Japończyk, z lat 90.
~wito
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Słyszałem tu i ówdzie że to damski samochód. Idiotyczny pogląd. Wystarczy postawić obok niego nissana micrę z dowolnego rocznika lub starego vw polo. Auto jest idealnie proporcjonalne, nisko zawieszone, szerokie w dupci, tył jest zresztą wzorcowy, a tylne klosze zaprojektowane lepiej niż idealnie, wszystko tworzy przyjemną dla oka, jednolitą bryłę, choć w moim modelu niestety brakuje choćby najmniejszego spojlera nad tylną szybą. Przód tak...
~starletti 2
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
ocenialem juz to auto jednk jezdzilem nim dosc krotko wtedy, oto link do poprzedniej oceny http://testy.autocentrum.pl/go/28__Ocen_swoje_auto_-_ocena_Toyota_Starlet__506289439__1__12__1__11__1__1988__1996__699542380__1018__.html teraz jezdze 10 miesiecy i zrobilem prawie 14 tys, samochod polecam raczej niedoswiadczonym kierowcom badz kobietom o ile beda o nie dbaly, idealny samochod do miasta, szybki, zrywny, wygrywa niejeden sprint spod...
~WoYo albo Massi - jak kto woli :)
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Naprawde super samochód. Jeżeli kogoś nie stać na 6-8 latka może w ciemno kupować starletkę 12-15 letnią i nie bedzie sie musiał martwić o to ze mu sie gdzieś rozkraczy :) Samochód naprawdę praktycznie bezawaryjny jeżeli się o niero dba. Brakuje mi jedynie wspomagania i poduszki powietrznej :(
~starletti
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
autko godne polecenia wszystkim ceniacym bezawaryjnosc polaczona z dynamika i malymi kosztami eksploatacji, autko wszedzie zaparkujesz, na trasie trzyma sie dobrze, malo pali i pod maske zaglada sie od swieta, oleju nie bierze wogole nawet przy ostrzejszej jezdzie
~Zyrol
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Hm... wiele samochodów już dawno by się znalazło na złmie w porównaniu z tym co potrafi przezyc toyota. Nawet cała połamana po wilu wypadkach będzie jezdzić. Jest to też jeden ze samochodów majacych swój klimat. Poza tym jego ogromym plusem jest to, że jest go bardzo mało na polskich rogach. Bardzo ciężko tez o czeci do tego samochodu, a jak już się znajda to są niezwykle drogie. Nawet tłumik kosztuje ponad 600zł, a pompa hamulcowa to wydatek...