Lista ocen Toyota Starlet III (66) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benita
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Autko jest dla mnie niezawodne, po ppierwsze: nie psuje sie, (wstyd sie przyznac, ale wczesniej jezdzilam przez 4 miesiace WV golfem II - nigdy wiecej takiego doswiadczenia - tam wszystko sie trzeslo nie bylo elastyczne, plastik wykoniania fatalny), nie stuka, nie puka, plastik kokpitu jest elastyczny wogole, plastik jest porzadny. Rdza omija Starletki z daleka, nadkola sa specjalnie wzmocnione. Malo pali, wszedzie sie zmiesci (:P) no i przy...
~gravedigger thomas80@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
wyciek oleju z silnika (uszczelniacz), rdzewiejaca i rozpadajaca sie chlodnica, spalony silniczek od wentylatora chlodnicy (dostac to to cud - musialem wymienic sam silniczek od suzuki swift), peknieta linka hamulca recznego, problem z elektryka (czasami nie dzialaja kierunkowskazy i swiatla - pewnie cos w kolumnie kierownicy), rdzewiejacy uklad wydechowy (nie do otrzymania w Polsce)
~adamczyk15
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Wymieniam tylko części faktycznie zużywające sie takie jak:hamulce,amortyzatory,filtry,olej,świece,rozrząd...Tu duży plus,Toyoty tak mają.Jeszcze niezdarzyło mi się żeby auto odmówiło posłuszeństwa nawet przy -30stopniach pali i jedzie.Tylko dlatego go jeszcze mam bo zawsze moge na gwiazdeczke liczyć.
~Zyrol
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Zdarzają się dosyć często przy tym roczniku. Trzeba pilnować łożysk w silniku. Mają tendencje do naglego złuzywania się. Jest dobrze, a za minutę już auto nie chce jechać. Zamek od przedniej klapy też potrafi nagle nawalić i puścić klae nawet podczas jazdy.
~wito
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Gdy chodzi o naprawy, bezgranicznie nudny pojazd. Nie dzieje się w nim nic nieprzewidywalnego, jeśli dbasz choć trochę, nigdy cię nie zawiedzie... zresztą nawet jak nie dbasz, też nie zawiedzie Jestem wstrząśnięty, jak bardzo ten pojazd nieczuły jest na rdzę
~WoYo albo Massi - jak kto woli :)
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Dałbym 6 ale nie ma. Jeszcze ani razu mnie starletka nie zawiodła. Oby tak dalej. Blacha mimo 15 lat trzyma się rewelacyjnie; może dwa maleńkie ogniska korozji na nadwoziu. Podwozie w super stanie... drobne ogniska rdzy (pomalować Hameraitem i po sprawie :) )
~Jimmy
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Auto ma 250 000 km chodzi doskonale, mam jakieś gumki w zawieszeniu do wymiany (na stacji diagnostycznej powiedzieli, że to nie ma wpływu na bezpieczeństwo) Nawet tylny spryskiwacz i wycieraczka działa idealnie.
~S1S
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
tu sie doslownie nic nie psuje... fakt ze za bardzo nie ma co :) wszystko jest tip top i popsuc sie nie ma prawa ;) nie ma zadnych drobiazgow ktore mogly by zaskoczyc i zdenerwowac kierowce :)
~mmgic
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
popsuły się włączniki przy drzwiach - rozebrałem je i naprawiłem nie używając dodatkowych materiałów. Włącznik od lamki hamulca ręcznego też raz działa raz nie -wiecej nei było:)
Dziennik kosztów dla Toyota Starlet III
6,9
7,9
~starletti 2
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
tu raczej problemme jest dostepnosc czesci... przepalona zarowka jest rzecza normalna ale znalezc ja jest juz trudno... spalila mi sie zarowka oswietlenia wnetrza