Lista ocen Toyota Starlet III (73) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~S1S
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
jest dobrze :) mam ponad 180cm wzrostu i naprawde jeszcze sporo miejsca nad glową :) pozycja za kierownica jest bardzo dobra :) miejsca dla pasazerow z tylu nie ma za wiele no ale nie oszukumy sie kto bedzie wozil tym autem komplet 3 pasazerow na tylniej kanapie... co prawda czasami mi sie tak zdarzy ze mam 5 osob razem z soba na pokladzie ale to rzadkosc, nie do tego to auto zostalo stworzone ;)
~Yarek
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Z przodu nawet dla osoby 1.90 Ok, z tyłu dla osób do 1.80 jest dosyć wygodnie. W sumie to z tyłu spokojnie mogą jechać dwie osoby dorosłe i dziecko, my tak często jeździliśmy nawet na trasy 500-1000 km, czyli 5 osób. Dużo zależy od tego czy sprężyny i amortyzatory są OK, zwłaszcza z tyłu przy większym obciązeniu, żeby był przyzwoity komfort, bo tylna kanapa jest tak naprawdę wystarczająco szeroka.
~Jimmy
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Mam 188cm, przy tym wzroście po odsunięciu fotela nie dosięgam do kierownicy. Z tyłu jest ok. jeżeli kierowca nie jest mojego wzrostu ;) Świetnie rozplanowana przestrzeń i dużo większy bagażnik niż w citroenie C1. Nie zaponminajmy, że autko jest małe gabarytowo, ale zaskakuje po zajęciu miejsca.. Siedzi się nisko..
~starletti 2
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
dla mnie z przudi idealnie, drzwi sa cienkie wiec w srodku miejsca jest sporo, odsuwam fotel do tylu i siedze wygodnie, z tylu natomiast ciche stekania pasazerek do mnie dochodzily... ale na pewno 5cio osobowa rodzine nie wybierze tego samochodu, wiec dla dwojga nawet z malym dzieckiem jest ok...
~eR
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Przy tak małych gabarytach jest bardzo przestronne. Obecnie, nowe auta tej klasy są dużo wyższe i miejsce zyskują dzięki temu, że siedzimy jak na stołku. Tutaj z tyłu jest standardowo przy tej wielkości i generacji, ale z przodu śmiało można się rozgościć.
~DAVEO84
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
W 85% przypadkach, jeżdżę sam. Czasami zabieram jedną osobę, więc praktycznie rzecz biorąc, mógłbym wyrzucić tylną kanapę :P (chodzi mi taki pomysł po głowie, aby odciążyć autko hehe). A z przodu jest w miarę OK, mam 190 cm wzrostu i jakoś się mieszczę.
~Benita
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
No niestety, jedyne co mi nie pasuje to to ze posiadam wersje 3-drzwiowa. Dla kierowcy i pasazera z przodu jest miejsca wystarczajaco. Ale dla pasazerow z tylu jest malo. Przy wersji 5-cio drzwiowej takiej przestrzeni z tylu jest nieco wiecej.
~Zyrol
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Mogłoby być lepiej. jadac nawet z odrobine przy kosci pasżerem mozna odczuc dyskomfort przy zmianie biegów. Z tylu dużo miejsca dla góra dwuch osob. Niestety samochód tylko udaje 5-oosobowy. Jednak przy jezdzie bez pasażerów jest dobrze.
~thomb
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Jak na tak małe auto całkiem nieźle - 4 mężczyzn w granicach 180 spokojnie może usiąść. Kierowca ma wystarczająco miejsca na w miarę wygodną jazdę nawet na dłuższej trasie (pomijając kwestię średnio wygodnych foteli).
~kospaco@wp.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Kierowca i pasażer z przodu - komfort. Pasażer z przodu może opuścić siedzenie do poziomu i "przechrapać´ całą drogę. A z tyłu jest wystarczająco miejsca na nogi. Niby małe, ale nawet wygodne, ale tylko dla 4-ch pasażerów.