Lista ocen Toyota Starlet III (47) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DAVEO84
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Oczywiście jak każdy samochód w bardzo dobrym stanie, Starlet również swoje kosztuje. A TO BARDZO WAŻNE, ABY ZNALEŹĆ TEN SAMOCHÓD W BARDZO DOBRYM STANIE. W przeciwnym wypadku, pryska magia 10 sek. do setki i niskiego spalania. W zamian mamy dobitego muła, który wlecze się niczym Golf 1.3, pali w cholerę i wymaga ciągłych napraw. Czy można mieć lepsze auto za taką kasę?? Zależy od priorytetów. Moje były takie a nie inne, więc jak dla mnie,...
~FilipSosna[PL]
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Za 3 tyś zł (stan na styczeń 2010) masz auto nie do zajechania. Doskonałe i nawet czasem poobijać można, ale warunkiem jest szybka naprawa. Przód auta prosty, bez wodotrysków, ale tył... No w P8 jest śliczny, zwłaszcza że udało mi się dostać wersję tzw. Spoiler Mod - fabrycznie ospojlerowaną oryginalnymi częściami Toyoty u dilera w DE. 2 ślicze lotki (górna i na klapie bagażnika) w kolorze nadwozia - ślicznie wygląda.
~jack_cz
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Ja swoją dostałem za małe pieniądze ale uważam ze warto dla osób które potrzebują auta które ma jechać i nie zwracają uwagi na takie rzeczy jak wyciszenie czy brak wspomagania tylko na to żeby wiedzieć że jak sie chce jechać to zawsze odpali i bez problemu dowiezie z A do B.
~S1S
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Cena jest dosc wysoka jak za tą Toyotke ale chociaz czlowiek wie za co placi :) ciezko jest tylko ja kupic gdyz wlasciciele nie chca rozstawac sie z tym autem i czesto zachowuja ja jako np. drugie auto :) ja szukalem swojej 4miesiace ;)
~Sofka
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
No cóż Toyota się ceni i myślę, że walczy o to z godnością. Starletka nie jest przesadnie droga. Jeśli wziąć po uwagę takie cechy jak: niezawodność, jakość wykonania a przede wszystkim ekonomikę pojazdu. To samochód dla młodych i aktywnych ludzi.
~Jimmy
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Tu brakuje okienek, dał bym 7. Auto kupione za 3tyś. Deprecjacja praktycznie nie dotyczy. Spalanie jak w audi czy lupo D które kosztują po 10 000zł i się psują. W raportach decry te autka były na najwyższych pozycjach!!!
~Zyrol
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Może i autko nie nalezy do najtańszych, ale jak się kupi to można się nim cieszyć baardzo długo. Będzie służyło lata. Jest żywym przykładem japońskiej niezawodności.
~Piotr Defiński kafar 9 601280030
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
obecnie dostępne dla każdego , jak ja kupowałem do było drogo. Straszono Japończykiem, ale sie nie sprawdziło. jeżeli dbasz jest niezawodna
~CORN
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Za te kase nie ma lepszego wozu. Super zwinny silnik i mimo non stop żyłowania nic nie ma ochoty sie popsuć :) które inne auto tak potrafi :]
~eR
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Za niewygórowaną cenę otrzymujemy auto niemal bezobsługowe. Ceny materiałów eksploatacyjnych i części też nie biją po kieszeni.