Lista ocen Toyota Starlet III (54) - Widoczność

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~S1S
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
z tylu zaglowkow nie ma ;) mam wersje 3d wiec szyby od kierowcy i pasazera sa wielkie wiec i pole widzenia bardzo duze :) tak samo jest z \"widokiem\" do tyłu :)
~starletti
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
widocznosc jest wprost rewelacyjna, szyby duze, tylka rowniez i widac wrecz wszystko, auto idealne dla kobiety lub dla poczatkujacego kierowcy
~traczyńska
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Auto polecam początkującym kierowcom, widocznośc znakomita, szczególnie jeśli parkuje sie w centrum miasta , a bezpłatne miejsca parkingowe są na wagę złota.
~bandziorek
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Z widocznoscia nie jest zle, w sumie jest dobra chociaz troche lusterka za male, a to ze jestem troche za duzy do tego samochodu to inna sprawa.
~Zyrol
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Doskonale widac co sie dzieje wokół samochodu. Samochód jest dość niski i przy jezdzie za większością samochodu nie widać co się dzieje przed nim.
~FilipSosna[PL]
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Znajoma z pracy kiedy czasami jeździ ze mną (posiadaczka Golfa V gen.) nie może się nadziwić że tutaj tak wszystko dookoła widać ;-).
~Yarek
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Akwarium, szklarnia itd, widać wszystko w każdym kierunku, cofać można z dużą prędkością bo i do tylu widoczność jest doskonała.
~mmgic
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Czasem przeszkadzają mi słupki, muszę się wychylać to w jedną to w drugą stronę żeby dojrzeć szczegóły. Duże boczne szyby.
~starletti 2
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
we wszystkich kierunkach wszystko jak na dloni, jako ze jest to hatchback o dosc pionowym tyle pole widzenia do tylu jest spore
Dziennik kosztów dla Toyota Starlet III
6,9
7,9
~Sofka
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Samochód ten posiada dosyć duże szyby. Na widoczność nie można narzekać. Przednie reflektory świecą bardzo mocno.