Lista ocen Toyota Starlet III (71) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~starletti 2
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
no tu juz jest minus auta... jednak niska masa ma swoje konsekwencje... auto jest szybsze alepo 1, slabo wyciszone, cienkie drzwi powoduja glosne szumy, ja mam dobre radio i glosniki wiec sobie z tym radze wysmienicie;), polka z tylu halasuje, tym bardziej po obciazeniu jej dwoma glosnikami... po 2 samochod przy duzych predkosciach uderzajac w przeszkode zlozyl by sie jak puszka... dlatego polecam auto raczej do miasta przy sporadycznych...
~WoYo albo Massi - jak kto woli :)
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
No niestety. Samochód ma już swoje lata. Wewnątrz da się słyszeć jakieś piski elementów plastikowych, ale nie jakoś nagminnie. Wiatrak wentylacji wpada w rezonans. Wewnątrz jest dosyć głośnio. Dźwięki z komory silnika przy wyższych obrotach dają wrażenie jakbyśmy siedzieli na jednostce napędowej :). Jak się nie piłuje silnika to można jakoś wytrzymać. Pozatym wyraźnie słychać pracę zawieszenia. Warto pomyśleć o wyciszeniu komory silnika.
~Mario
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Wszystkie nierówności nawierzchni przenoszą się na samochód, komfort zawieszenia jest beznadziejny. Miałem wcześniej Honde Concerto 1991 bez porównania. W Toyocie załozyłem amorki gazowe KAYABA i bez różnicy. Mam również C15 który jest samochodem ciężarowym, gdzie o komforcie chyba nikt nie myślał a jest dużo lepiej. W toyocie tylna półka ciągle podskakuje i stuka, rypią plastiki w desce rozdzielczej jedyne rozwiązanie na to to radio.
~Jimmy
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Tu jest słabo. Do 120 można jechać, potem silnik chce wyskoczyć. Polecam matę korkową na podłogę(tanio) i bitumiczne na nadkola i silnik, osłonę silnika trudno jest okleić więc można pomalować gumą w płynie, taką jak do brodzików. I jest ok.
~starletti
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
no tu minus.... przy 160 nawet 120 szumi dosyc glosno, w moim modelu jest to na pewno wina el. szyberdachu przykrytego dezentem, ale jest glosno, poza tym drzwi sa cienkie...ogolnie jest to autko do miasta, male zwinne i wszedzie sie wcisnie
~bandziorek
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
uwazam ze ten samochod wcale nie jest taki glosny, dla mnie to on jest cichy wkoncu co tu wymagac to nie jest jakas limuzyna najnowszej generacji, a moj jak sie silnik nagrzeje to nawet nie raz go nie sluchac jak pracuje.
~FilipSosna[PL]
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Oj głośno jak nie wiem co, zwłaszcza przy wyższych obrotach. Na trasie bardzo męczy, w mieście trochę mniej. Na wiosnę robieram grodź silnika i sam wyciszę całość razem z maską silnika.
~Sofka
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
To najgorszy punkt Starletki. Przesiadając się z sedana do hatchbacka, każdy miałby początkowe problemy z przyzwyczajeniem się do hałasu. Ale przyzwyczajenie mam za sabą, więc jest oki.
~RoadRunner
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
słychać każdą nierówność drogi, także silnik powyżej 2,5 tyś obrotów. Co do silnika to mi to nie przeszkadza, ale przy nierównościach bez radia w środku trudno wytrzymać
Dziennik kosztów dla Toyota Starlet III
6,9
7,9
~eR
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Gołe, cienkie blachy dają o sobie znać. Samochód średnio wyciszony, ale bez nieprzyjemnych odgłosów. Plastiki nie skrzypią, silnik cichy.