Lista ocen Toyota Starlet IV (56) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Świetny samochodzik, który zaskakuje dynamiką i jakością wykonania, ceny części i materiałów eksploatacyjnych może i są droższe niż do europejskich samochodów ale na pewno są znacznie wyższej jakości. Jak byłem na stacji obsługi facet tylko kazał podnieść maskę ja się pytam czy to wszystko a on mówi że ma taką samą i w swojej żadnych awarii nie może znaleźć to w mojej tym bardziej nie będzie szukał:D
~tomiko5@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Częstotliwość napraw jest bardzo rzadka w porywach do znikomej (mówię o moim przypadku). Cena zakupu w perspektywie użytkowania Starletki przez kilka lat jest stosunkowo dobra. Warto wydać więcej i cieszyć się dłużej. Trzeba przyznać,że wiekowe to auta,a za te same pieniądze można kupić równie dobre i młodsze koreańskie auto.
~Mirek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
EP91 jest dostępne w dobrych cenach na polskim rynku. Nie ma się jednak co łudzić, że ich przebiegi to +/- 100tys km (jak wszystkie miejskie samochody z allegro w tych rocznikach hehe). Jak jednak widać na przykładzie mojej Stalet, niemal 300tys. km w ogóle nie odbiło się na jakości tego małego samochodu.
~yanosik
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Kupiłem samochodzik serwisowany do końca w aso toyoty z polskiego salonu z udokumentowanym przebiegiem 160tys km za 1200 zł na wymianę hamulców i amortyzatorów oraz przegląd poszło 500zł a przez rok eksploatacji zero awarii..Gdybym chciał taniej musiałbym być baaardzo bezczelny
~bartek5656
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
udalo mi sie kupic czternastoletnie auto z wyposazeniem jak na tamte lata mega -zajebi*&^%. 2 poduszki, wspomaganie za niecale 6 tys. zlotych. auto, ktore wogole sie nie spuje. odpala w najwieksze mrozy za pierwszym razem a jego najwieksza wada jest to, ze jest zrywne jak F1
~kilos3@o2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Starletka była produkowana w Japonii, to widać po jakości i trwałości elementów. U mnie tarcze (co prawda przetoczone) i wydech wciąż oryginalny!!! Ten rocznik za 15 tys - w porówaniu do innych gniotów za to co oferuje to za mało. Polecam.
~pd
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Kupiłem używane i jestem bardzo zadowolony - jak na auto w tym wieku jest w bardzo dobrym stanie. Nawet, gdybym kupił to auto jako nowe, też byłbym zadowolony - przede wszystkim ze względu na niezawodność oraz jakość wykonania.
~Lukezo
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Gdybym miał wybierać w różnych modelach samochodów za określone pieniądze Starletka na pewno byłaby w gronie faworytów. Tylko poszukałbym modelu sprowadzonego z Niemiec z lepszym wyposażeniem.
~stomkiewicz@pbk.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Kilkuletnia Starletka kosztuje stosunkowo niewiele, jak na to co oferuje. Jest na rynku w klasie Ai B wiele samochodów droższych, które nie dadzą takiej radosci z jazdy.
~Iwona
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Warto czasem zapłacić za samochód więcej i nie martwić się naprawami, ale jeśli ktoś ma inne zdanie niech kupi sobie francuzika albo włocha :)