Lista ocen Toyota Verso (42) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Buczo
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jest to auto zbyt nowe aby coś mogło się popsuć.Wszystkie elementy oryginalnie zamontowane przez producenta auta (nie przez salon) nie mają prawa się popsuć.Nie polecam brania za dopłatą przyciemnianych szyb-koszty ogromne,a jest to ciemna folia nakładana termicznie na oryginalne szyby.Natomiast polecam listwy ochronno-ozdobne i nie lakierowane,ale czarne.Wyglądają doskonale i mogą uratować lakier przy otarciach i stuknięciach,szczególnie na...
~Łukasz
Minivan 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Po 150 000 km zapychający się filtr. Mimo podobno niezawodnego rozwiązania - dodatkowy wtryskiwacz paliwa do filtra - zapchał się co spowodowało awaryjne zatrzymanie i podróż lawetą do najbliższego serwisu. Ale tutaj plus dla Toyoty Eurocare - mimo, że samochód po gwarancji (przebieg 160 000) - auto zastępcze na trzy dni za darmo. Skrzynia biegów - szarpanie przy zmianie z 5 na 6. Pomogła wymiana oleju (przy przebiegu 160 000).
~domel
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
niezawiodła mnie nigdy zawsze dijechałem na miejsce ale światl tylne potrafia sobie przestac swiecić i policja krzyczy trzeba pięścią powalic oswietlenie wnętrza ? brak cały czas popsute, brak napięcia w zapalniczce skrzypi deska rozdzielcza ach szkoda gadać takie jakies niedopracowane to auto
~Kuntakinte
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
W instrukcji jest napisane że może brać olej i tak też jest. Na 15 tysięcy musiałem dolać 1 litr oleju. Bardzo zużyte tarcze hamulców przednich - praktycznie do wymiany - po 45 tysiącach !!!
~prem333
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
przy 60.000 tarcze z przodu w stanie "do obserwacji" Przy okazji wymiany klocków (70-80) pewnie beda do wymiany
~LafarM
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Na razie jest OK, ale o czym pisać skoro od zakupu zrobione jest niewiele ponad 2 tys. km.
~Nebrasky
Minivan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Auto mamy krótko ale nie wyobrażam sobie by w tym aucie miało coś paść. I nic na to nie wskazuje.
~lulek
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Do tej pory: - trzy razy zgłaszane usterki wyswietlacza radia w końcu wymiana całego radia i panelu.
~Kris
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Przednia szyba do wymiany, załamuje kąt widzenia, porażka jak w starym autosanie - turecki syf
Dziennik kosztów dla Toyota Verso
6,6
7,8
~Kris
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W trzecim roku wymieniono na gwarancji łańcuch rozrządu bo pracował dość głośno