Lista ocen Toyota Verso (57) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sielim
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Wysoko się siedzi i szyba duża, więc ok. Może przednie słupki jednak trochę szerokie są, przy skręcaniu np. w ciemne uliczki trzeba się dobrze wychylać i wpatrywać. Miałem też do porównania jazdę w Renault Espace i tam zdecydowanie mniejszy był problem z obserwowaniem sygnalizacji świetlnej wiszącej nad głową.
~Buczo
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Do przodu i na boki idealna.Troszkę gorzej jest z widocznością do tyłu z użyciem wewnętrznego lusterka. Lusterka boczne, duże a jednocześnie zgrabne-doskonale oddają przestrzeń wokół samochodu.Gorzej jest przy parkowaniu,przód i tył auta zupełnie niewidoczny i trudno ocenić sytuację bez choćby czujników parkowania,również z przodu.
~roninekgdansk
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
doskonale w każdym kierunku. Olbrzymia szyba przednia nie przesłoniona przez zegary. Zegary na środku zrażają przy pierwszym poznaniu, po dniu przyzwyczajenia widzimy ze jest to w sumie wygodne - nie trzeba odrywac wzroku od drogi. Zegary mogłyby być ciut większe.
~Paweł
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo dobra. Auto jest dość mocno przeszklone, ma kompaktowe wymiary zewnętrzne i pudełkowaty kształt. Siedzi się dość wysoko a z tyłu mam kamerę więc z parkowaniem nie ma najmniejszych problemów
~saasiek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
może niekoniecznie, ale jednak trochę przeszkadza słupek drzwiowy(od kierowcy) a przednia szyba, miałem dwie sytuacje podbramkowe - nie zauważyłem pieszego z lewej strony na pasach, wyglądało groźnie
~Łukasz
Minivan 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Bez problemów. Dodatkowo kamera z tyłu z monitorem w lusterku wstecznym kierowcy - rewelacyjne rozwiązanie. Dodatkowe lusterko do obserwacji dzieci - duży plus. Bardzo duże lusterka zewnętrzne.
~LafarM
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Rewelacja, do tego kamera i komplet czujników cofania (również z przodu). Podczas jazdy w samej koszuli bardzo przyjemnie odczuwam materiał siedzenia, który ma przyjemną fakturę.
~Piotr
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Widoczność ok. ale wymieniłbym kamerę na czujniki parkowania. Zegary na środku nie przeszkadzają ale gdyby były normalnie umieszczone to byłoby miejsce na półkę pośrodku. .
~Andrzeju
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Zegary umieszczone w środku to w sumie dobry pomysł - więcej widać. Widoczność do przodu i na boki też ok. Gorzej w tył - kamera cofania to tylko połowniczne rozwiązanie
~E&M
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Siedzi się wysoko, dużo przeszkleń, krótka maska, bardzo duże lusterka. Polecam czujniki cofania zwłaszcza, gdy jeździ się sporo po mieście, gdzie zaparkować nie jest łatwo.