Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 2017 (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yyy
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Działa bardzo sprawnie i szybko. Czasem wręcz żałuję, że tak fajnie wentylacja nie działa w moim drugim Aurisie. Latem klima szybko chłodzi, a zimą auto szybko się nagrzewa. Nie ma za to osobnych wywietrzników z tyłu, ale w tym segmencie nie jest to standard.
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Hybrid 100KM 74kW
Wymiana powietrza w kabinie dobra. Odparowanie szyb błyskawiczne. Klimatyzacja działa natychmiast. jest wystarczająco skuteczna. Ogrzewanie niestety potrzebuje ciepła z silnika co przy hybrydzie można uznać za niepożądane ;)
~Polecam!
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Nagrzewa się bardzo szybko, szyby parują rzadko, klima działa jak należy. Wszystko ok (jedyny minusy za zamienione miejsca pokręteł nawiewu (ogrzewania i strefy nawiewu).
~yarisman
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Bardzo dobra filtracja powietrza z zewnątrz do kabiny. Ogrzewanie wnętrza zimą odczuwalne i możliwe dopiero po przejechaniu dopiero 5 km. Zimą tylna szyba lubi się zaparowywać.
~Maciej
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Zdecydowanie ok. Zimą może się zdarzyć, że szyba przednie zaparuje i nie działa system ostrzegania przed kolizją. Trzeba właczyć klimę.
~Yaris
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
W zimie grzeje, w lecie klimatyzacja chłodzi i odparowuje. Dmuchawa na 1 jest moim zdaniem ciut słaba i należy przekręcać ją na 2, żeby coś leciało.
~Ryszard
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Słabe ukierunkowanie i sterowanie nawiewem. Nagrzewanie i klimatyzacja działa dobrze tylko z tym rozdziałem nawiewy coś nie tak.
~Michal
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Generalnie klimatyzacja i wentylacja bez zarzutu. Niestety o ogrzewaniu nic nie mogę napisać (jeszcze nie było zimy)
~Ryszard
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Bardzo szybko się nagrzewa w kabinie. Klimy jeszcze nie używałem to nie wiem. Wreszcie samochód w którym nie parują szyby !
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Hybrid 100KM 74kW
Jest klimatronik ale działa mało sensownie, trzeba korygować nadmuch ręcznie. Głośna praca wiatraka.
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 2017