Lista ocen Toyota Yaris III (12)

3,7
~yordan
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
TOytote mam od nowości. Jest to służbowe auto i dlatego moja ocena powinna wydać się bardzo wiarygodna i obiektywna. Z auta jestem ogólniie zadowolony. Spalanie jest na przyzwoitym poziomie. Podróżując samemu jest całkowicie wystarczające. Zwinne w manewrowaniu na drodze i poręczne do parkowania w mieście. Niestety rozczarowało mnie dwukrotnie, ale może być to przypadek konkretnego egzemplarza. O tym niżej.
3,3
~Jakubos
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Gdyby nie awaria silnika, kosmiczna naprawa i nieprzyjemnie działająca skrzynia (sic!) byłoby to dobre auto. Nie wiem jak w długim okresie użytkowania się sprawdzi. Na razie po naprawie jest ok.
~Olaf
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu dlatego dodaje tą opinię. Autem jeżdżę od nowości. Samochód kupiłem w salonie. Przy zakupie mocno się zastanawiałem czy wybrać diesla czy benzynę głównie ze względu na wysoką różnicę w cenie. Ale jazda próbna dieslem rozwiała moje wątpliwości. Benzyną jeździłem przez 6 lat i zawsze chciałem spróbować diesla. Jazda dieslem jest o wiele bardziej ciekawa niż benzyną. Czuć dużą dynamikę od najniższych...
~tadek
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
ogólnie samochód jest dobry ale ten ekran dotykowy to porażka wielka(jak jest ciemno to ok ale dzień i słońce świeci to nic niewidać.
~Marta
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Jestem pierwszą właścicielką Yarisa, kupiłam ją w polskim salonie. Poprzednio jeździłam Yaris w benzynie i chciałam trochę mocniejszy i bardziej dynamiczny silnik, a po jazdach testowych diesel właśnie taki się okazał. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z wyboru Toyota spełniła moje wszystkie oczekiwania.
~Marco Polo
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Rewelacyjnie elastyczny silnik, pięknie przyspiesza. Od 4 biegu czuć przyspieszenie. (Silnik)
~Jurek
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Świetne auto, pod każdym względem, oszczędne, dynamiczne, super opcja do miasta.
~Marcin
Hatchback 3d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Mało pali i jest bardzo dynamiczna. Ogólnie nic sie nie psuje, tylko trzeba zmieniać często olej jak ktoś ma filt cząstek, to będzie gwaranwować bezawaryjność. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Mirek
~Marek