Oceny Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2011-2014

Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2011-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2011-2014

~Marcin K
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Ogólnie samochód bardzo dobry, dość cichy, zawieszenie przez 58tyś zero problemów, silnik żwawy i energiczny do miasta, powyżej 3 tyś obrotów dostaje kopa ( 1,33) Negatywne komentarze piszą chyba ludzie którzy nigdy nim nie jechali a wiem co mówię bo jeździłem 2 lata Yarisem II a teraz kolejne 2 lata od nowości Yaris III ładniejszy większy lepiej wykonany...wszystko na plus. Auto użytkuje na nauce jazdy więc wytrzymuje trudy codziennej pracy....
~Joanna
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Proponuję tym którzy wystawiają negatywną ocenę o uzasadnienie. Każdy może sobie tak generować negatywy będąc np. przedstawicielem konkurencji :) Według mnie jest to wprowadzanie przyszłych nabywców w błąd. Jestem właścicielem już 2 samochody tej marki i tego modelu. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona zarówno z pierwszego jak i drugiego modelu, chociaż ten ostatni jest zdecydowanie bardziej przestronny, elegancki i dynamiczny....
3,4
~Andrzej z Dursztyna
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Mimo małego przebiegu pojawiły się szumy koło.drzwi podczas jazdy ponad 60km/h, stacyjka się przycina, silnik pracuje głośno jak przy 3 cylindrach, podwozie rdzewieje, a na tylnej klapie pojawiły się purchle. Średnie spalanie ponad 2 litry więcej niż książkowe i to latem, a 11 sekund do 100 - ki można między bajki wsadzić. Dodam że jestem pierwszym właścicielem, a auto jest regularni e serwisowane. To już nie ta sama toyota co kiedyś.
~maztoyoty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Oceniam autko żony, którym zrobiłem z 3 tys. km. Może poza niezbyt nowoczesnym designem to auto nie ma wad. Jest obszerne w środku, zwrotne, nieźle wykończone, dobrze wyposażone, ma rewelacyjny napęd itd. itp. Jest oczywiście drogie w zakupie, ale to jest lokata, którą odzyskamy przy odsprzedaży:)
3,5
~faziasty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jest okej, ale nie za takie pieniądze. Autko nie daje frajdy z jazdy, nie ma przytulnego wnętrza, nie zachwyca wyglądem, ekonomiczne nie jest. Niby też nie jest w niczym takie złe, ale po prostu też niczym nie zachwyca. Nijakość i nuda.
~miazek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto kupione jako drugi pojazd do użytkowania w rodzinie, do codziennej jazdy w mieście i na krótkie trasy poza. Sprawuje się doskonale, łatwe do parkowania, wystarczająco zwinne, oszczędne i jak na razie zupełnie niezawodne. Brakuje: świateł do jazdy dziennej, tarcz hamulcowych z tyłu, większego zbiornika płynu spryskiwaczy, elektryki szyb z tyłu, podświetlenia obsługi radia na kierownicy..
~przemku
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
To już mój trzeci Yaris, i nie piszcie mi o takich usterkach jak zabrudzona kamera cofania (dewianci) Ekran wystarczy przełączyć w tryb dzienny i wszystko widać Wiem, że tym samochodem znowu zrobie 100000 km, bez niespodzianek
4,1
~jonny
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Yaris III na pewno lepiej wygląda niż poprzednicy przód samochodu zdecydowanie zmienił się na plus. Środek jak zwykle funkcjonalny i przestrzenny w trójce niema już tylu schowków za którymi zresztą nie tęsknie. Najważniejsza sprawa to licznik znajduje się w prawidłowym miejscu i wygląda naprawdę przejrzyście- należę do osób które nie przepadały za wyświetlanym prędkościomierzem. Wnętrze jest bardziej eleganckie niż w starszych jarkach. Radio...
~Milosz
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Ogólnie auto uważam za udane, właściciele Yarisa II mają prawo być rozgoryczenie i oczerniać Yarisa III na forach, gdyż zmiany w Yarisie III uważam za jak najbardziej tafione a kto uważa liczniki na środkowej konsoli za świetne, to ma na pewno inny punkt widzenia na środkową konsolę w samochodzie niż ja, każdy ma prawo do własnych opinii i upodobań.
~jamax
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Krótki, zwinny i obszerny w środku. Pasażerowie z tyłu też nie będą narzekać. Jedynie > 180 cm głowa dotyka podsufitki. 9 poduszek, kompletny, kapitalny system audio w ramach toyota touch, świetna współpraca z telefonem komórkowym, świetna kamera cofania, kontrola trakcji i stabilizacji toru, wygodne fotele z dobrym trzymaniem bocznym
Toyota Yaris III Hatchback 5d