Oceny Toyota Yaris IV Cross 1.5 125KM 92kW 2020-2024

Najnowsze oceny Toyota Yaris IV Cross 1.5 125KM 92kW 2020-2024

3,5
~Dariusz
Cross 1.5 125KM 92kW
Od zakupu niesprawny system nawigacji - komunikat brak połączenia. W serwisie nie potrafią podać przyczyny tego problemu, zwłaszcza, że czasami działa. Nie ma reguły. Mają monitować sprawę u producenta. Niewiarygodne wskazania systemu MyT - np. pokazuje, ze auto jest zamknięta, kiedy jest otwarte lub przy próbie łączności wyświetla komunikat o błędzie. Czasami łączy się z dużym opóźnieniem - rekord ok. 20 minut. Ogólnie - mam wrażenie, że...
2,3
~Marek
Cross 1.5 125KM 92kW
Bardzo się zawiodłem, Toyte uwazałem za jedno z lepszych aut ale po Yaris Cross wszystko się rozwiało i poozstało rozczarowanie. Niektórzy narzekają na silnik i skrzynię ale to nie jest problem jesli ktoś wczesniej jezdził hybrydą Toyoty. Najgorzej jest w środku (słabej jakości plastik, bardzo się rysuje, dużo piano black), dużo też drobnostek wychodzi, słaby lakier i zawieszenie. Ogólnie auto niedpracowane i zdecyzowanie nie warte swojej ceny
~BundyPL1
Cross 1.5 125KM 92kW
Ogólnie ok - ale przy cenie 100tysięcy powinno być trochę lepiej. Niezbyt miękkie plastiki, rysuje się kolumna kierownicy przy stacyjce, w wersji tylko benzynowej klima tylko manualna. Hybryda ze słabymi osiągami. Na plus dużo miejsca zarówno w środku jak i w bagażniku - całkiem żwawe auto (choć chciałbym więcej). Resztę opiszę w szczegółach
2,4
~Misiek
Cross 1.5 125KM 92kW
Można kupić dla pracownika za karę. I to jest Toyota?! Jestem strasznie zawiedziony.
~mario
~Piotr