Lista ocen Trabant 1.1 N (48) - Ergonomia

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Emilo
N 1.1 41KM 30kW
W moim autku nawet jechała osoba ok 2m wzrostu i nie narzekała. Mógłby być jakiś schowek a nie tylko półka przechodząca pod deska rozdzielczą i przegroda miedzy nogami pasażera a kierowcy bo czasem ktoś przeszkadza przy pedale gazu :P . Plastiki mi nie skrzypią, jest ok . Gąbka z góry mi się sypie na głowę oraz tworzywo skóro podobne w wewnętrznej części drzwi mi odchodzi :(.
~pasjonat były..
N 1.1 41KM 30kW
przełączniki stracily oznaczenia pokrętło od swiateł koszmar wajcha od maski sie połamała a ergonomia to pojęcie nieznane projektantom tego cuda... a tego kto wymyślił stacyjke w tym miejscu powinno sie rozstrzelac..
~michal8522@vp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Raczej wszystko jest w zasięgu ręki, oprócz stacyjki ten kto wymyślił żeby ją umieścić "prawie między nogami kierowcy" to chyba miał chwilowe zaćmienie a przecież jest miejsce aby ją zamontować standartowo.
~bartek
N 1.1 41KM 30kW
Wszystko pod ręką i tam, gdzie powinno być. Szybę w drzwiach pasażera mogę otworzyć właściwie nie zmieniąjąc pozycji za kierownicą. Podobnie jest z położniem czegoś na tylnej półce. Wystarczy się odwrócić.
~skibob skibob-00@o2.pl
N 1.1 41KM 30kW
autko ergonomiczne, ale chyba przystosowane do niemieckich drog!:) bo na nasze to sie kiepsko nadaje, troszke trzesie ale to rowniez kwestia przyzwyczajenia, pozatym male zwinne i pakowne! jest ok
~Bombel
N 1.1 41KM 30kW
plastik is fantastic... ;) Prostota, prostota i jeszcze raz prostota... ale za to do wszystkiego bardzo łatwo sie dostać. Bagażnik większy niż w niejednym aucie wyższej klasy!
~bolid
N 1.1 41KM 30kW
Jak na pojazd nieco starszej generacji - wszystko jest dostępne. A bagażnik - jaki USTAWNY! Zmieściły się wszystkie walizki kobiet i moja siatka. I to w limuzynie...
~postrom@poczta.wp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Naprawdę wszystkie potrzebne przełączniki są pod ręką i każdy potrafiłby się nim posługiwać. Obrotomierz i halogeny tylko na zamówienie :-).
~motofranek@wp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Wszystko w zasięgu ręki aż do tylnej kanapy.Pedały szeroko rozstawione tak że i w traperach się idealnie obsługuje.
~XXXTimonXXX
N 1.1 41KM 30kW
na trasie 4,5-5l/100 przy srednioekonomicznej jezdzie w miescie max 7,5l/100 przy bardzo NIEekonomicznej jezdzie
Trabant 1.1 N