Lista ocen Trabant 1.1 N (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek - wbktrabi@wp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Dziś to auto kosztuje grosze, choć niektórzy w necie wołają nawet 3-5 tys tylko dlatego, że dodali jakiś spojler czy nakładki na pedały i opisują, że auto jest po tuningu.... he he... Dziś jednak czas tych autek minął i - mimo, że darzę to auto sympatią i sentymentem - nikogo do kupna tego pojazdu namawiał nie będę. Trabanty 1.1 są już bardzo wyeksploatowane, o części coraz trudniej.... Chyba, że chcecie się wyróżniać.... Pozdrawiam
~Rafałek-Czarnym10
N 1.1 41KM 30kW
Kultowe, da się polubić, ludzi mają do niego przyjazne nastawienie i to cieszy. Nawet zaskoczyłem otoczenie moim wyborem korodującego Trampolo, ale z każdym miesiącem dodaje mu uroku. Polecam początkującym kierowcom, bo jest mały i dość wygodny i nie martwisz się o wszechogarniającą korozję tak jak w maluszku. Jest obszerny i skłania do fantazji w wystroju...powodzenia!
~bolid
N 1.1 41KM 30kW
Niestety przeciętnie, a nawet żle jeśli ktoś nie ma własnego garażu, dostępu do garażu, nie ma żyłki do majsterkowania. Cena atrakcyjna, ceny cześci zamiennych, serwisu, dostęp do części zamiennych - z tym jest nieciekawie. Ale to moje prywatna opinia. Mimo, że Trabant ma tyle wad, chciałbym się nim cieszyć jak najdłużej!
~michal8522@vp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Zadbany egzemplarz potrafi kosztować dużo, jak ktoś chce kupić takie auto to powinien spełnić klika wymagań aby Trabant słóżył mu długo i wiernie: - kupić zadbany egzemplarz - posiadać garaż - gruby portfel - zamiłowanie do majsterkowania lub znajomy dobry mechanik
~skibob skibob-00@o2.pl
N 1.1 41KM 30kW
jakos do ceny- doskonale a nawet za doskonale! w bydgoszcy mozna kupic traba 601 ok 1988 rocznik w stanie bdb juz za 500zl! natomiast traba 1.1 od 900 do 1.800 zl! uwazam ze jak na takie auto to niewiele! dla porownania na zachodzie traby 1.1 w stanie bdb chodza po ok 1000euro!
~Gruby TBG
N 1.1 41KM 30kW
Cena do jakości no ja jestem zadwolony 2500 zł za 14 letni samochód moze nie ma klimy, drewna, abs-u, wspomagania kierownicy czy hamulców (wspomagania) ale saochód mi się ten podobał od dawna i chciałem go mieć. Samochody w tym wieku przeważnie gniją a mój jest lux.
~bartek
N 1.1 41KM 30kW
Za swój ostatni egzemplarz zapłaciłem 500 zł. I to był strzał w 10. Oczywiście, trzeba było troszkę pieniędzy włożyć, aby cieszyć się z jazdy, ale w każdy nowo zakupiony samochód coś trzeba zainwestowć. Trabant dzielnie się spisuje, pomagając mi w pracy.
~Czajnik
N 1.1 41KM 30kW
ja nei zmieniam auta moje auto kupiłem tanio technicznie było super jednak wizualnie gorzej.wsadziłem juz kupe kasy w różne bajery i nie żałuje ani grosza.Polecam wszystkim gorąco ..za te pieniądze to rewelka
~Wilk_opole
N 1.1 41KM 30kW
Ogólnie jest to świetne auto dla kogoś kto chce połączyć uczucie posiadania wyjątkowego, kultowego auta i codziennej prawie bezproblemowej eksploatacji za małe pieniądze.
~Lobo
N 1.1 41KM 30kW
Za 2000zł nie kupi się moim zdaniem lepszego pojazdu w tym segmencie - Maluch może się schować tak ze względu na wygodę jak i bezpieczeństwo, awaryjność, silnik itd.
Trabant 1.1 N