Lista ocen Trabant 1.1 (60) - Ergonomia

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal8522@vp.pl
Universal 1.3 58KM 43kW
Raczej wszystko w zasięgu rąk oprócz stacyjki to jest akutat masakra, całkowicie głupi pomysł żeby umieścić ją tam gdzie jest fabrycznie zamontowana. Aby sprawnie włożyć kluczyk do stacyjki mamy do wyboru dwie opcje: 1 - zamontować stacyjkę tam gdzie jej miejsce czli z boku kolumny kierowniczej, mało tego nawet jest zrobione fabrycznie miejsce na taką przekładke 2 - zainstalować sobie gumowe przedramię (z przyczyn oczywistych polecam opcję...
~Martin
Universal 1.1 41KM 30kW
ergonomia ok moze popielniczka dla palacego troche za daleko bo az na pod szybiu ja sie ciagle musialem odrywac od siedzenia, do reszty nie mam zastrzerzen no chyba ze to przeklete miejsce na radio to tez porazka pasazer z boku ma je przed samym nosem a kierowca musi do niego siegac przez cala dlugosc auta w srodku, i jeszcze hamulec reczny ktory doslownie lerzy u mnie na podlodze i zeby do niego siegnac trzeba sie niezle wygiać w prawa strone
~Emilo
N 1.1 41KM 30kW
W moim autku nawet jechała osoba ok 2m wzrostu i nie narzekała. Mógłby być jakiś schowek a nie tylko półka przechodząca pod deska rozdzielczą i przegroda miedzy nogami pasażera a kierowcy bo czasem ktoś przeszkadza przy pedale gazu :P . Plastiki mi nie skrzypią, jest ok . Gąbka z góry mi się sypie na głowę oraz tworzywo skóro podobne w wewnętrznej części drzwi mi odchodzi :(.
~Sławek
Universal 1.1 41KM 30kW
Wiadomo - trabant... Fotele niezbyt wygodne , ale porównując z tą samą klasą czyli maluchem to po prostu mercedes. Niby wszystko przaśne i prostackie, ale cziała bez trzaśnięć, zgrzytów i zacięć, i wszystko pod ręką. Tylko po ręczny trzeba się trochę schylić.
~pasjonat były..
N 1.1 41KM 30kW
przełączniki stracily oznaczenia pokrętło od swiateł koszmar wajcha od maski sie połamała a ergonomia to pojęcie nieznane projektantom tego cuda... a tego kto wymyślił stacyjke w tym miejscu powinno sie rozstrzelac..
~michal8522@vp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Raczej wszystko jest w zasięgu ręki, oprócz stacyjki ten kto wymyślił żeby ją umieścić "prawie między nogami kierowcy" to chyba miał chwilowe zaćmienie a przecież jest miejsce aby ją zamontować standartowo.
~bartek
N 1.1 41KM 30kW
Wszystko pod ręką i tam, gdzie powinno być. Szybę w drzwiach pasażera mogę otworzyć właściwie nie zmieniąjąc pozycji za kierownicą. Podobnie jest z położniem czegoś na tylnej półce. Wystarczy się odwrócić.
~skibob skibob-00@o2.pl
N 1.1 41KM 30kW
autko ergonomiczne, ale chyba przystosowane do niemieckich drog!:) bo na nasze to sie kiepsko nadaje, troszke trzesie ale to rowniez kwestia przyzwyczajenia, pozatym male zwinne i pakowne! jest ok
~Trampek75@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Fotele mało wygodne ale dostęp do wszystkich "przyrzadów" sterujących poprawny. Dużo wiecej miejsca na nogi w porównanie z rywalem(126p) dzięki płaskiej podłodze bez środkowego tunelu.
~lukaskac@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Wszystko na swoim miejscu, mało przycisków, bardzo łatwa obsługa, co mnie drażni?!-zbyt mało możliwości ustawienia fotela, gdyby fotele były lepsze-komfort byłby o niebo lepszy!