Lista ocen Trabant 1.1 (77) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin
Universal 1.1 41KM 30kW
przestrzen... to slowo dla projektantow trabanta bylo chyba nie znane mam 185cm wrzostu dlugioe nogi i to juz jest tragedia kolo kierownicy jest ogromne nog pod nim nie mieszcze musze siedziec jak by okrakiem ale za to wtedy prawa noga przeszkadza w zmianie biegow jazda czasme przypomina nie ustanny taniec prawa noga co strasznie meczy nad glowa przestrzeni jeszcze troche mam a no i barkami z pasarzerem sie tez nie dotykam wiec to calkiem...
~skibob skibob-00@o2.pl
N 1.1 41KM 30kW
duzo zalezy od siedzen, oryginalne trabantowskie sa ok bo nie sa za wysokie, ja zrobilem jeden blad: wstawilem fotele od fiata cc, i mam troszke wysoko. ale nie narzekam na brak miejsca mimo ze mam prawie 190cm wzrostu! pasazerowie gorzej, pasarzer siedzacy z boku haczy kolanami o deske a pasazerowie z tylu maja problem z ulokowaniem nog! nikomu nie zycze kilkuset kilometrowej trasy trabem na tylnym siedzeniu szczegolnie latem!
~Wilk_opole
N 1.1 41KM 30kW
no tu jest nieco gorzej. Mam 182cm wzrostu i kiedy mój fotel jest odsunięty maksymalnie do tyłu jest w miare dobrze. Problemy zaczynają sie gdy chcemy zabrac kogoś na tylna kanape. Wtedy trzeba przysunąć przednie fotele i przestaje być wygodnie. Jechałem moim Trabantem w dalsze trasy z kompletem pasażerów i SIE DA.
~Lobo
N 1.1 41KM 30kW
Przy moim wzroście (1.8m) mam za mało miejsca na nogi i niewygodnie się wsiada, w czasie jazdy jest już lepiej. Pasażer na przednim fotelu na przestrzeń narzekać nie może. Tylna kanapa nadaje się w zasadzie do przewozu dzieci. Za to bagażnik - marzenie jak na taką wielkość samochodu, po wyjęciu koła zapasowego wejdą ze dwie zwłoki.
~lukaskac@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Z przodu jest znośnie, gorzej z tyłu choć miejsca z kompletem pasażerów w mieście powinno wystarczyć:) Mam wersje kombi i nawet w PIĄTKĘ zapakowaliśmy się wszyscy i przez 100km naszej trasy było bardzo fajnie! Dodam, że auto tak zapakowane po sam dach potrafiło "iść" nawet 125-130km/h
~michal8522@vp.pl
Universal 1.3 58KM 43kW
Ogólnie bardzo ciasno z tyłu tylko dla dzieci lub azjatów reszta nie ma szans, natomiast bagażnik całkiem spory, zmieściała się tam butla LPG 50 litrów pojemnośi i jeszcze było sporo miejsca. Ogólnie miejsca zdecydowanie więcej jak ma Fiat 126p ale i tak nadal ciasno.
~Sławek
Universal 1.1 41KM 30kW
Konkurencja wypada bardzo blado, choć do ideału też bardzo daleko, płaska podłoga pozwala rozkoszować sie zwiększonym miejscem na stopy. Na uwagę zasługuje wielki jak na tę klasę bagażnik (400l) i płaska jak stół podłoga do przednich siedzeń po złozeniu tylnych (1400l).
~bartek
N 1.1 41KM 30kW
Jak na auto tej klasy, to jest ok. Z pewnością więcej miejsca niż w Maluchu. Swego czasu podróżowaliśmy w 4 osoby na wakacje i nikt nie narzekał. Jednak z biegiem czasu miejsca zaczyna trochę brakować. Chyba chciałoby się trochę więcej luksusu.
~Wojtek - wbktrabi@wp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Ciasno, ciasno, ciasno... Przez cały czas użytkowania miałem wrażenie, że ciaśniej niż w Trabim 601 (może dlatego, że tu bardziej rozbudowano kokpit...). W dwie osoby podróżowało się nieźle (parę razy nawet spaliśmy w aucie). Ale w czwórkę to już był koszmar!
~mantex
Universal 1.3 58KM 43kW
pamiętając o wielkości trabanta to jest wystarczająco dużo miejsca dla 4 osób nie wyższych i nie cięższych niż 1,8m i +-90kg wyżsi lub ciężsi w 4 osoby mogą się czuć lekko stłoczeni :) dla kierowcy i pasażera jest dobrze :)