Lista ocen Trabant 1.1 (72) - Widoczność

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin
Universal 1.1 41KM 30kW
widocznosc dobra na wszystkie strony nie mam zastrzezen no chyba ze kogos oslepionego sloncem najdzie ochota opuscic te zaslonki przeciw sloneczne nad przednia szyba wtedy widocznosc do przodu kierowcy mozemy porownac z widocznoscia kierowcy czołgu ona zaslania wszystko !!! jesli ktos jest wysoki tak jak ja widzi ledwo koniec maski z przodu i z 3 metry przed autem i koniec. ale ma to swoj urok :)
~skibob skibob-00@o2.pl
N 1.1 41KM 30kW
widocznosc ok ale w nocy dobrze nie miec porysowanej szybki bo swiatlo aut nadjezdzajacych z przeciwka rozprasza sie naszybie znacznie ograniczajac widocznoc! poza tym nieraz klade glowe prawie na desce rozdzielczej zeby zobaczyc gorna sygnalizacje swietlna:) ale to kwestia przyzwyczajenia!!!!
~Wilk_opole
N 1.1 41KM 30kW
widoczność z wnętrza Trabanta jest raczej dobra przy parkowaniu. Denerwuje to, ze przed sygnalizatorami umieszczonymi nad ulicą,na skrzyżowaniu trzeba mieć głowe pod szybą, ponieważ jest ona niska i prawie pionowa wiec słabo widać w góre.
~Sławek
Universal 1.1 41KM 30kW
Pierwsze wrażenie - to nie szyby tylko szczeliny obserwacyjne! Po czasie nie rażą już niskie szyby, a w słoneczne zimowe dni nie trzeba osłony przeciwsłonecznej. Tylko gorzej widać sygnalizację.Widoczność przy cofaniu bardzo dobra (kombi).
~bolid
N 1.1 41KM 30kW
Widoczność dobra, wyraźnie widać przedni i tylny obrys samochodu (pomaga przy parkowaniu), małe, ale pod odpowiednim kątem szyby (zwykłe!) nie powodują strasznego nagrzewania sie pojazdu. Wiadomo, po godzinie na słońcu każdy sie nagrzeje...
~michal8522@vp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Prowadziłem wiele samochodów i żaden z nich nie miał takiej super widoczności jak Trabant, jest poprosu genialnie, widać wszysto super w każdym możliwym kierunku więc parkowanie w zatłoczonym mieście to prawdziwa przyjemność.
~michal8522@vp.pl
Universal 1.3 58KM 43kW
Prowadziłem wiele samochodów i żaden z nich nie miał takiej super widoczności jak Trabant, jest wręcz genialnie, widać wszysto super w każdym możliwym kierunku więc parkowanie w zatłoczonym mieście to prawdziwa przyjemność.
~Emilo
N 1.1 41KM 30kW
Ojoj tu już mi się nie podoba, czasem nie widać sygnalizacji u góry :( ale w prawo, lewo i do tyłu jest ok. Kiepska widoczność w lusterkach bocznych a zwłaszcza w prawym, czasem muszę się odwracać jak chce zmienić pas :P
~Trampek75@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Dobrze, choć pierwsze wrażenie było dziwne: "to nie szyby tylko szczeliny obserwacyjne!" Można się przyzwyczaić a z czasem docenić - mała powierzchnia = słabe nagrzewanie w lecie i nisko położone słońce nie razi.
~Cameleon8155
N 1.1 41KM 30kW
Jedynym mankamentem jest pionowa przednia szyba (dojeżdżając do świateł trzeba czasem się pochylać do przodu aby je zobaczyć). Tylnia szyba super-widoczność lepsza niż w wielu nowoczesnych kompaktach (patrz Passat, Bora itp.)