Lista ocen Trabant 1.1 (73) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek - wbktrabi@wp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Wyciszenie autka fatalne. Znajomi mieli kiedyś VW Polo´87 z takim samym silnikiem. Po otwarciu maski silnik Traba chodził ciszej (!), ale w kabinie VW Polo było o wiele ciszej w porównaniu z Trabem, mimo że miał bardziej wyeksploatowany i głośniejszy silnik. W czasie szybkiej jazdy strasznie szumi wiatr.
~Pawel Filipczak
N 1.1 41KM 30kW
Bardzo cicho w zakresie normalnych predkosci obrotowych silnika. Jak sie piluje slychac nawet przyjemny pomruk. Wszystko zalezy rowniez od stanu samochodu, jezeli ktos wyrzucil "filcowo-welniane" wytlumienie spod dywanikow robi sie glosnawo.
~skibob skibob-00@o2.pl
N 1.1 41KM 30kW
trabi wyciszony ok-mozna swobodnie prowadzic rozmowe, ale mimo wszystko polecam zakupienie mat gluszacych i wylozenie nimy blotnikow od wewnetrznej strony, a nawet podlogi! efekt murowany!
~Olek Ig
N 1.1 41KM 30kW
niestety tłumiki produkowane w kraju już nie są tak rewelacyjne jak oryginał ale i tak można normalnie rozmawiać czy słuchać (cicho) radia w czasie jazdy, również szybkiej.
~Rafałek-Czarnym10
N 1.1 41KM 30kW
W tej wersji nie ma się większych zastrzeżeń. Silnik cicho mruczy tylko czasami wiaterek robi szum między uszczelką a drzwiami...ale ja nie narzekam. Polecam ten model.
~mantex
Universal 1.3 58KM 43kW
jak ma się zamknięte okna jest ok :P a na serio w nie jednym dieslu nie można rozmawiać w trabancie powyżej 130 też zaczynają się problemy :)
~michal8522@vp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Całkowity brak wyciszenia - mój kolega zrobił sobie we własnym zakresie i różnica jest gigantyczna. Upchał matę wygłuszającą gdzie się tylko dało i pomogło.
~dqh
Universal 1.1 41KM 30kW
powyżej 100km/h silnik słychać głośno (brak 5 biegu), ale hałas opływającego powietrza jest za głośny, pod tym względem to chyba jest rekord hałasu
~lukaskac@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Hmm... tutaj nie ma czego wymagać od starej konstrukcji choć powiem że nie jest źle, przy wyższych prędkościach robi się dość głośno... W mieście jest ok.
~Wilk_opole
N 1.1 41KM 30kW
Trabant 1.1 jest cichym autem. Silnik pracuje bardzo przyjemnie i cicho. Gdy auto jest zadbane jest w nim naprawde cicho do prędkości 90km/h