Lista ocen Trabant 601 (77) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~www.601.pl
N 0.6 26KM 19kW
Seryjne wąskie wysokie opony i pozytyw na kołach z tyłu mogą sprawić niespodzianki przy ostrych manewrach z hamulcem ręcznym i gwałtownym skrętem - ale w bardzo łatwy sposób auto można delikatnie obniżyć, a koła tylnie postawić w lekki negatyw. Do tego kółeczka 175/50 na feldze 13"/7" i auto trzyma się drogi - oczywiście jest lekkie i to trzeba mieć na uwadze. Można obejrzeć więcej na www.601.pl
~Grzesiek
N 0.6 26KM 19kW
Niestety, dwa resory piórowe nie zapewnią nam ani nadzwyczajnego komfortu, ani bezpieczeństwa na zakrętach, ale czego tu wymagać od konstrukcji z lat 60-tych. W prosty sposób można za to zawieszenie opbniżyć i utwardzić, co daje b. dobre efekty.
~Trabant
N 0.6 26KM 19kW
Układ jezdny jest banalnie prosty. Jest mało skomplikowany i przy odrobinie wiedzy technicznej każdy właściciel obsłuży i naprawi go sam. Warto smarować od czasu do czasu.
~zaściankowy
N 0.6 26KM 19kW
Prosty i mało kłopotliwy, jak go nie zaniedbasz. Poza hałasującymi łożyskami. Problemem może być jedynie rdza na wahaczach. Trochę sztywny. Czasem mówię o nim gokart.
~szary
N 0.6 26KM 19kW
lekko tyłek znosi, ale i tak przy 80 km/h jak wchodze w łuk to wiele aut wymięka:-) no ale precyzja wykonania pozostaje troche do życzenia. U mnie często jeden sworzeń ma luzy:-)
~szary11@op.pl
Universal 0.6 26KM 19kW
Wmiare komfortowy, , trzymanie się jezdni idealne do 30km/h ;-) Póxniej może zarzucać dupą przy ostrzejszym zakręcie ;) Ale jaka frajda!!!
~woyant
N 0.6 26KM 19kW
idealny na polski model dróg, nawet terenówki wymiękają. po wymianie zardzewiałego łożyska tylnego koła układ jezdny niemal bezszmerowy
~GRZYWKA1871@inte.............
N 0.6 26KM 19kW
smarowac zwrotnice to dlugo wytrzymuja przy wymianie tulejek mozna stacic cierpliwosc .Trabi dobrze trzyma sie drogi a na zakretach milo zaskakuje
~Dawid Siemianowice ŚlĄSKIE
N 0.6 26KM 19kW
Prawdziwy wojonik.Twardy, Niski!! mam opony 155 R13 trzyma sie drogi jak wozy z F1.Głupie uczucie jest jak jest zimno,wydaje mi sie ze te auto zaraz sie złamni
~Michał Zyzański z Zakopanego
N 0.6 26KM 19kW
Samochód bardzo dobrze trzyma się drogi, jak również posiada dobre hamulce (oczywiście jak na ayto, którego konstrukcja sięga lat 50-tych)