Lista ocen Trabant 601 (76) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~www.601.pl
N 0.6 26KM 19kW
Seryjnie głośne autko - ciężko też specjalnie wyciszać, bo kazda szpara, każda mata ma swoje przeznaczenie i nie zawsze wszystko można zatkać i uszczelniać. Ale przy dobrym pomyślunku i mądrej głowie można auto wyciszyć o 50%. Można obejrzeć więcej na www.601.pl
~kierowca-WIEWIOR(MIKE),a Trabi-VIPEREK:)
N 0.6 23KM 17kW
odglos silnika przebije sie przez wszystko(nawet havy metal miewa problemy:)!grunt to dobre audio i mocna muzyczka,a bedzie do wytrzymania,choc bywaja takie okresy,ze czlowiek wlasnych mysli nie slyszy!:/
~woyant
N 0.6 26KM 19kW
na niskich biegach dość głośno, ale na IV przy prędkości 65-75 jest bardziej niż O.K., ponad 80 zaczyna się hałas który zanika przy ok. 100 (to w trabiku chyba bariera dźwięku...)
~Grzesiek
N 0.6 26KM 19kW
To jest auto dla pasjonatów, charakterystyczne eeeeeen den den, jest we wnętrzu dobrze słyszalne - dla mnie to zaleta. Seryjne wygłuszenia warto pozostawić na miejscu.
~szympus
Universal 0.6 26KM 19kW
w moim brakuje brakuje kawałka bąbki do wyciszenia z silnika więc słyszę wyraźnie trabiego warkot a ze strony zawieszenia, hm jak jest wszystko nowe to całkiem nieźle
~zaściankowy
N 0.6 26KM 19kW
Na niskich prędkościach jest cichutko. Powyżej 75km/h robi się troszkę głośno. Powyżej 100km/h znów jest cicho. Słychać tylko wiatr i swój strach ;)
~Przemo, Poznań- w razie pytań i problemów- pisz- przemo@przemo.topnet.pl
N 0.6 26KM 19kW
jak się nagrzeje i jest wystarczająca ilość mixolu w paliwie, oraz czy coś nie jest luźne, ale radio słychać, pozatym sportowy silnik musi być słyszany
~Pawlo2T
N 0.6 26KM 19kW
Uwielbiam ten huk i łomot, wspaniała odskocznia od nowoczesnych samochodów! Jadąc trabantem czuje się jak na koncercie hardrockowym.
~Bross
N 0.6 26KM 19kW
u Mnie ok mam pare patentów ale jak przekrocze 100kmh to chuczy jakaś blacha z podłogi zawirowanie powietrza...
~Michał z Trójmiasta Zielono Żółty "Serszeń" ygv@wp.pl
N 0.6 26KM 19kW
Inni mówią że głośno, mój de lux ma wyciszenie z filcu i watę szklaną w boczkach i ciszej jak w niejednym merasiu ;o)