Ocena kierowcy - Volkswagen Amarok I Pick Up Double Cab

pawel6910, 10 lat temu
Silnik 2.0 BiTDI 163KM 120kW
Rok produkcji 2012
Volkswagen Amarok I Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 163KM 120kW 2010-2016 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : tutaj można wybrac tylko jedna odpowiedź , chociaź równie pozytywnie oceniam przeniesienie napędu
ktoś napisał ,że to limuzyna w przebraniu pick upa - troche to chyba przesadzone ,ale komfort jest zadawalający - mój drugi samochód to Ford Galaxy , ja mogłbym napisac ,że to samochód sportowy w przebraniu pick upa - oczywiście też bym przesadził - ale właściwośći jezdne są ( jak juz pisałem ) - WSPANIAŁE
nie jest to wyścigówka ,ale do sprawnego wyprzedzania wystarczy
szósty bieg czasem trudno wchodzi
to najmocniejsza storona tego samochodu jak dla mnie , kupiłem ten samochód do poruszania sie po drogach asfaltowych , \"trzymanie sie \" auta drogi - WZOROWE !!! pewność prowadzenia na 6 z +, zastanawiałem sie nad BMW X3 ,ale po jeździe próbnej jednym i drugim samochodem wybrałem Amaroka !!! - dziwne ? Amarok prowadzi sie REWELACYJNIE , zimą po śliskiej lub zaśnieżonej drodze - jedzie jak czołg , trzeba się przejechac ,żeby to zrozumieć
jak na tego typu auto - OK
wszystko na swoim miejscu
miejsca pod dostatkiem tak z przodu jak i z tyłu , jedynie oparcia z tyłu mogły by byc badziej pochylone
w mieście , i na drogach krajowych bardzo przyzwoicie - średnio 9 l/100 km , niestety na autostradach powyżej 120-130 km tak dobrze juz nie jest , przy jeździe 140-150 spalanie średnie 11 -11,5 l /100 km
zawszem mogło by być taniej , ale wydaje mi sie ,że to najlepszy samochód w tej klasie
za wcześnie na komentowanie
jak wyżej