Ocena kierowcy - Volkswagen Arteon Fastback

Rok produkcji 2018
Przebieg: 1 000 tys. km
Volkswagen Arteon Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Zawieszenie : Piski i trzaski ASO ma jedna metoda magiczny smar ale on daje rade maks 8- miesięcy i powtórka z wrażeń
Układ elektryczny
Układ hamulcowy : Częste przegrzewanie hamulców efekt bicie 3x nowe klocki + tarcze
Auto na którym się najbardziej zawiodłem , cena nad wyraz nie odpowiednia do jakości . Nieustne kłopoty z autem od 500 km począwszy. (Obecny przebieg auta 36500 tyś km ) Hamulce 3x ( to co oni tam wstawili to kpina ,polecam Forum VW w tym temacie ) Problemy z car-net Chromy słabej jakości Świsty polecam - www.youtube.com/watch?v=2qcUyNIFA8k&feature=youtu.be Fatalna jakość skóry na obiciach oraz tandetne wykończenie wszystko piszczy jak w starym aucie co ma 600tyś/km NA koniec auto zaraz po spłacie leasingu SPRZEDAM albo zaraz wystawie i będzie cesja leasingu. Zanim kupicie te auto popytajcie innych użytkowników tylko upewnijcie się że za rok nie mają zamiaru sprzedać auta bo ja teraz będę zachwalał auto taka porada znajomego co ma dokładnie te same kłopoty w 280KM 4x4 wersji to się sprzeda z małą stratą a tak jak się rozniesie to wiadomo tylko pasjonaci marki kupią .
Auto spore osiągi przeciętne o niskim spalaniu zapomnijcie mit . Dane katalogowe fantazja na maksa bo tryb ECO ( tam mało pali ) nie nadaje się do jazdy Lag i miasto to prosta droga do wypadku .
Miała być super nowoczesna a ma takiego laga że słów brak . 5km/h wbija drugi bieg ja dodaje gazu a ona nie wie co robić ASO one tak mają ( częste słowo panów z ASO tak mają )
Jest dobrze auto stabilne jak na takie gabaryty .
Lakier typowy na dzisiejsze czasy kiepski podatny na rysy i odpryski inni nie mają lepiej .
Prosto czytelnie typowy VW
Jest niski wiec głowa w podsufitce jak się jest wysokim .
To koszmar tam go niema uszczelki wymieniane i nic ASO rozkłada ręce , propozycja bym sobie wyciszył w specjalistycznej firmie.
Wysokie
Najgorszy zakup jaki miałem ASO miga się od wszystkiego padły hamulce moja wina ( przegranie na dystansie 90 km normalna jazda max 150 km/h )
Hamulce 2x tył . Obecnie zakupiłem 3-komplet na własny koszt ASO odmówiło wymiany choć znają kłopot dogłębnie . Chromy słabej jakości wymiana 2x Świsty ( winne są uszczelki, naprawią jedne to inne świszczą ) Fatalna jakość skóry na obiciach oraz tandetne wykończenie Wszystko piszczy jak w starym aucie co ma 600tyś/km ASO smaruje jakiś smarem zawieszenie kpina by nie piszczało .
Hamulce 3x

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TSI 190KM 140kW [l/100km]