Lista ocen Volkswagen Arteon (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukkobe
Fastback 2.0 TDI 240KM 177kW
Jeśli szukamy auta do 240-250tys., które "robi setkę" poniżej 7 sekund, jest duże (długość 485cm +), ma dużo przestrzeni wewnątrz, świetnie wygląda i jest świetnie wyposażone i dobrze wykończone to w tej cenie nic na rynku nie znajdziemy... Wg tych kryteriów auto uplasowało się w pewnej luce rynkowej - kwestia czy znajdzie swoich nabywców. W tej kwocie można pokusić się już o BMW 5 ze słabszym silnikiem i średnio doposażone lecz...
~Paweł
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jeżeli nie zależy Ci aby jeździć "znaczkiem" to VW Arteon jest bardzo dobrym wyborem. W cenie testówki BMW GC 4 VW daje mocniejszy silnik, 20 calowe felgi, panoramiczny dach, alcantare, fotel z masażem, wspomaganie prowadzenia (serio swobodnie puszczasz kierownice auto samo jedzie :)) wirtualne zegary z mapami i wiele, wiele innych.
~Piotr
Fastback 2.0 TSI 272KM 200kW
Chciałem mieć samochód szybki, więc się nie zawiodłem. W tym samym budżecie dostępne były słabsze (pod względem mocy) marki klasy premium, więc postawiłem na moc a nie znaczek. W sumie - gdyby nie ten hałas - zrobiłbym dziś to samo. No ale okazuje się, że z jakiegoś powodu VW to jednak nie Audi (żeby daleko nie szukać).
~Bartmir
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
sena za wersje R z silnikiem 190KM wydaje sie bardzo dobra. sporo miejsca, dynamiczny silnik - generalnie bardzo dobrze. Arteon z silnikiem 280 kosztuje 70-90k więcej co jest dość sporo. wiec % gwiazdek jest za wersje R z silnikiem 190KM
~jacek
Fastback 2.0 TDI 240KM 177kW
samochod Arteon dobrze wyposazony to koszt 190-200tys. ponizej 180tys zawsze czegos zabraknie. Jednak ma sporo niedociagniec - headup wysuwany zamiast na szybie, niska jakosc skory obicia tyłu przednich foteli, dramatycznie wykonany podlokietnik tyl itde itp
~Adam
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Uważam że jest nieźle, za 155 tyś. dostałem auto które naprawdę zwraca uwagę. Oczywiście w promocji, bo kupiłem jeszcze dwa VW T6. Ale niezbyt wielkiej, więc w sumie to w cenie passata czy superba dostajesz ładniejszy wóz.
~Leon17
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
VW nie rozgranicza ceny a jakości wnętrza. Wersja za 150k czy za 235k ma ten sam plastikowy tunel i boczki drzwi (co ciekawe w Tuareg'u za 280k jest identycznie), alkantara od wsiadania jest zagnieciona. Słabo.
~jakub_Żu
Fastback 2.0 TDI 150KM 110kW
Samochód jest dosyć drogi jak na VW. Wszelkie wyposażenie dodatkowe nieproporcjonalnie droższe od np. Skody. Ale... jeśli to ma być konkurencja dla A7, to bajecznie tani. W stosunku do BMW wyposażenie znacznie lepsze i tańsze.
~AliS
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Zbyt drogi pojazd w stosunku do tego co oferuje zwłaszcza w zakresie wykończenia. W dodatku bardzo duża utrata wartości w ciągu pierwszych dwóch lat (inne marki zdecydowanie lepiej sobie z tym radzą).
Dziennik kosztów dla Volkswagen Arteon
6,9
9,3
~Eryk
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
W cenie 3 letniwgo arteona mozna spokojnie kupic BMW 5 g 31 w nizszej wersji badz Audi a6 starszy model w pelnym wyposazeniu. Oba auta porownywalem pod katem miejsca i zaden nie ma tyle co Arteon.