Lista ocen Volkswagen Arteon (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~noetrA
Fastback 1.5 TSI 150KM 110kW
Cudów nie ma. Kiedy priorytetem jest nowoczesny wygląd auta ucierpi widoczność, która do tyłu jest słaba. Oczywiście manewrowanie nie sprawia żadnego problemu za sprawą zestawu kamer 360 stopni. Widoczność w lusterkach bocznych też nie najlepsza ale i tu z pomocą przychodzi zaawansowana elektronika i system side assist.
~Piotr
Fastback 2.0 TSI 272KM 200kW
Nie jest źle jak na niezbyt wysoki samochód. Słupki przednie nie przeszkadzają. Widok w lusterkach bocznych komfortowy. Jedynie w głównym lusterku można przeoczyć jakiś niski samochód za nami, bo linia szyby tylnej przebiega relatywnie wysoko.
~lukkobe
Fastback 2.0 TDI 240KM 177kW
Dla mnie widoczność w tym aucie jest super, gdyż przesiadłem się do niego z VW CC, ale jeśli przedtem ktoś jeździł sedanem, kompaktem lub kombi to czujki cofania obowiązkowe, bo przez tylną szybę ciężko wyczuć gdzie jest koniec auta.
~AliS
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Niemal bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Kamery 360* ułatwiają sprawę. Bonus za wyskakująca kamerę spod znaczka VW - BMW do tej pory ma na stałe przymocowaną.
~Piotr
Fastback 2.0 TDI 240KM 177kW
dziwnie wyprofilowana przednia szyba i problem z widocznością sygnalizatorów !!!dla osób wyższych będzie to irytujące
~Łukasz
Fastback 1.5 TSI 150KM 110kW
Auto w połączeniu z czujnikami i kamerą 360 stopni, która kilka razy uratowała mnie przed otarciem zdaje egzamin w 100%
~jakub_Żu
Fastback 2.0 TDI 150KM 110kW
Bez zarzutów. Przy tej wielkości samochodu, do tego kamery, czujniki. Trzeba być ślepym, żeby mieć jakiekolwiek problemy
~Marcin T
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
dla mnie bardzo fajne, system cofania ( kamera ) kompletnie rozleniwia i nie używa sie lusterek bocznych, super widoczność
~Paweł
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo duża przestrzeń w środku, materiały na dobrym poziomie. Dobrze wyciszony. Asystenci jazdy na zaawansowanym poziomie.
~Alan
Fastback 2.0 TSI 272KM 200kW
Jak to przy limuzynie, przodu, ani tyłu nie zobaczysz, na szczęście świetne czujniki i kamery robią robotę