Lista ocen Volkswagen Bora Kombi (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafels8811@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
przycisk od podnoszenia szyby przestał działać ale naprawiłem sam, gdy kupowałem nie zauważyłem że od kompresora urwane jest sprzęgło magnetyczne, ale udało mi się ze szrotu załatwic używane, raz wypięła mi się koska za licznikiem i trzeba było wyciągnąć licznik bo nie pokazywało prędkości ale to drobiazgi w większości reperowane samodzielnie bądź po przyjacielsku
~VW KAPUTT
Kombi 1.9 TDI 4motion 115KM 85kW
ESP - uszkodzony czujnik przyspieszenia bocznego Zepsuły się podgrzewane fotele, najpierw jeden potem drugi Wycieraczka tylnia - podobno standard w tym aucie lusterka boczne podobno ogrzewane niestety nie wykazywały tych cech Szyba pasażera wysiadła elektryka klimatronic gubił pamięć. każdorazowo trzeba było nastawiać temperaturę
~miro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Wskażnik temperatury-raz działa a raz nie/czujnik dobry/,włącznik obiegu zamkniętego-działa jak sobie przypomni,tylna klapa zawzieła się i chce być otwierana tylko kluczykiem/gratulacje-kluczyk tradex/,centralny zamek od strony kierowcy tylko ręcznie,nagminne przepalanie się żarówek świateł mijania oraz pozycyjnych z tyłu.
~kozaczi@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Ja robiłem auto pod siebie: wszystkie elementy eksploatacyjne wymieniłem: akumulator,wszytkie filtry,płyny,wyciweraczki,rozrząd z pompą wody, poł roku jeżdze i nic nawet najdrobniejszego się nie stało, a musze przyznać że nie oszczędzam auta
~Fanvan
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie działa otwieranie z kluczyka bagażnika.. kluczyk nie chce wejść do zamka. Po 3 latach użytkowania uszkodziła się jakoś centralka od alarmu przez co straciłem alarm i możliwość otwierania zamykania z pilota.
~MIN
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Z drobiazgów zepsuł mi się ślizg podnoszenia szyby pasażera ale był on spowodowany włamaniem do samochodu. Przy wymianie szybu mechanik dał mi do zrozumienia, że jest już podrażniony i że to kwestia czasu.
~Tomek
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Zdarzają się drobne usterki, wymieniałem czujnik ABS (100zł), wyłącznik stopu przy pedale hamulca (45zł), zatarła się wycieraczka tylnej szyby (naprawiłem sam), ostatnio nie działa spryskiwanie tylnej szyby.
~Jaro
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Zamek tylnej klapy - mikrostyk. Napędy szyb. Gumki stabilizatora, palące żarówki, klosze lamp przednich - matowieją. Minusem, są te gumowane plastyki - ale taki urok tamtych czasów.
~malenky
Kombi 2.8 V6 4motion 204KM 150kW
zamki drzwi co zime...zmora tego modelu...zamienniki to badziewie...trzeba szukac uzywek z octavi jakiejs młodej
~seb-q
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak to VW czasami psują się jakieś drobnostki, to przekaźnik , to mikro włącznik ale na szczęście nie są to drogie rzeczy.
Volkswagen Bora Kombi