Lista ocen Volkswagen Bora Kombi (30) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fanvan
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Siłownik podnoszenia szyby w drzwiach kierowcy. W zimie przez przypadek za mocno zamknąłem drzwi. Przez bardzo niską temperaturę pękły zaczepy szyby. Natychmiastowa wizyta u mechanika (podróż 10km. na zewnątrz -20 stopni z otwartą szybą. nie polecam) 2 godziny szukania nowego podnośnika. Używany z golfa 4 200zł. Montaż 50. Poza tym brak innych.
~VW KAPUTT
Kombi 1.9 TDI 4motion 115KM 85kW
Przy 140 000 km zepsuła się 6-biegowa skrzynia biegów. TOTALNA PORAŻKA ekipy VW. Niech ktoś mi wytłumaczy jak przy takim przebiegu może się zepsuć manualna szóstka przy spokojnej miejskiej jeździe. Znalezienie nowej poza ASO czyli np z Allegro było bardzo trudne bo nie każde pasujowały.
~Henry
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Problemem było koło dwumasowe które nie wytrzymało takiej ilości kilometrów i musiałem wymienić (dwumas +sprzęgło =cena z kosmosu 2tys.PLN)
~ARTI_ONE
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Zatarta turbina, wymieniona na nową,uszkodzony przepływomierz i wumieniony na nowy ,akumulator i wymiana sworzni oraz tuleji przedniego zawieszenia.
~maciek@dzi9.com
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Z poważnych usterek nie przydarzyło się nic. Auto serwisuje co 15 tys km. Wymieniam olej, filtry i wszystko jest ok. Pod tym względem na auto można liczyć.
~rafels8811@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
chociaż kupiłem auto powypadkowe( nowe drzwi, błotnik szyby przód i bok i podnośnik do szyby) to poważniejszych usterek jak do tej pory (odpukać) nie miałem
~miro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Skrzynia biegów/pierwsze lata produkcyjne,model z silnikiem 1.6,wymieniłem 2 skrzynie dopiero 3-cia działa poprawnie/, awarie pompy wodnej.
~sHpAaku
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
turbo, zaśniedziałe styki elektryczne, uszkodzenia wiązki elek., awaryjny osprżet elektryczny, zapychający się EGR
~MIN
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
W zasadzie poważnych nie było. Przez 3 lata wymieniłem łożyska w trzech kołach. Żarówkę. Kupiłem opony. Nabiłem klimę i takie tam.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Bora Kombi
10,7
11,0
~Kamil K.
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Jedyna usterka - wymiana wentylatora silnika - wentylator nowy cena 110 PLN, wymiana - 2 godziny własnej pracy.
Volkswagen Bora Kombi