Lista ocen Volkswagen Bora Kombi (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fanvan
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Jadąc samemu jest wygodnie. W 2 osoby też nie ma co narzekać. dopiero problem zaczyna się przy 4-5 osobach. przednie fotele trzeba przesunąć do przodu lekko by pasażerowie z tyłu mieli miejsce na nogi. Jednak mimo to oceniam bardzo dobrze przestrzeń bo źle nie jest. Ale 5 dobrze zbudowanych i wysokich facetów może narzekać jadąc borą :P
~kozaczi@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Lubiana przez producentów płyta golfa 4 (toledo,leon,octawia,audi a3,a4,) ma to do siebie że z tyłu niema za wiele przestrzeni. Wczesniej jezdziłem toledo II ktore miało jeszcze mniej przestrzeni z tylu. Nie jest złe ale mogło byc lepiej. Z drugiej strony z tylu nie jezdze. Z przodu jest miejsca pod dostatkiem nawet dla wysokich.
~malenky
Kombi 2.8 V6 4motion 204KM 150kW
Mam 2 metry a Bora jest małym autem...na fotelu kierowcy jest mi wygodnie ale za mna juz mało kto usiadzie...jak jade z tyłu mam mało miejsca na nogi i nad głową. Dla kogoś normalnego wzrostu powinno być ok:)
~MIN
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Daje 4 gwiazdy bo jestem wysoki. Za kierownicą jest ok ale jako pasażer jest słabo przy wzroście powyżej 190cm. Chyba, że dziewczyna prowadzi a ty siedzisz za nią to miejsca jest dużo dla wszystkich.
~Henry
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Dla rodziny (2+2) sprawdza się wyśmienicie (chyba że ktoś jest ponad wymiarowy tzn. albo bardzo gruby albo bardzo wysoki wtedy może być trochę ciasno) dla dorosłych z tyłu trochę mało miejsca.
~wojak69@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Z przodu bardzo wygodnie, z tyłu tylko pod warunkiem że z przodu jedzie ktoś do 175 cm wzrostu. Ja mam 196 i za mną (jako kierwocą) nie ma miejsca nawet na fotlik dla dziecka.
~Jaro
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Z tyłu miejsca raczej dla dwóch osób. Z fotelikami dla dzieci, już ciasnawo. Dlatego się przesiadłem do Tourana tj. rodzina się powiększyła na 2+3.
~ajm 115km
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
z przodu miejsca nie brakuje z tyłu wysocy pasażerowie mogą narzekać na niedostateczną liczbę miejsca, ale mnie ten problem nie dotyczy:))
~rafels8811@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
fotel kierowcy wygodny miejsca z przodu jest wystarczająco jak dla mnie a mam 190cm, z tyłu dwoje pasażerów ma wygodnie ale już 3 ma ciasno
~Tomek
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Nie mam porównania z innymi samochodami w tej klasie. Generalnie mogłoby być ciut więcej miejsca z tyłu, chociaż nie jest źle.
Volkswagen Bora Kombi