Lista ocen Volkswagen Bora Kombi (39) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~malenky
Kombi 2.8 V6 4motion 204KM 150kW
Układ jezdy bardziej komfortowy niż zwykła Bora...z tyłu wielowahacz i masa auta sprawia ze sie płynie....komfort porównywalny z Passatem B5. Przy agresywnej jeździe miękkie zawieszenie trochę przeszkadza bo auto sie trochę buja...ogólnie to nie jest auto sportowe wiec raczej częściej oczekuje komfortu niż sportowej taczki na szaleństwa.
~seb-q
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód ładnie wybiera nierówności i jeździ się nim komfortowo, jedynie przy dużych dziurach i uskokach mogło by reagować lepiej , jest wtedy trochę za miękkie.
~kozaczi@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Bardzo komfortowy, ale jak dla mnie za miekki, świetne wyciszony, na słabo napompowanych oponach zdarzylo mi na normalnej drodze przy hamowaniu w dolku zachaczyc miska- osłoną
~Kaergie
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Bardzo dobre zawieszenie - dość komfortowe i sportowe zarazem; do tego ESP który koryguje tor jazdy koszty eksploatacyjne zawieszenia niskie - części dostępne wszędzie i tanie
~Jacek
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Autko super trzyma się drogi, dobrze się prowadzi, mój model wyposażony jest w ABS, EBD, ESP co znacznie pomaga na mokrych i śliskich nawierzchniach.
~rafels8811@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
trochę po dziurach stuka bo wyrobiły się gumy na drążkach od stabilizatora ale vw już tak z tym maja, zawieszenie twarde trwałe, w sam raz na polskie drogi
~Kamil K.
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
w zawieszeniu nie ma się za wiele co psuć. Nic nie stuka i bardzo proste w obsłudz, także każdy powinien poradzić sobie z wymianą uszkodzonego elementu.
~maniak
Kombi 1.9 TDI 150KM 110kW
zawsze moglo by byc lepiej chociaz czesci sa tanie i dostepne wszedzie, malo awaryjny, jedyny minus to troche slabe tlumienie dziur
~Fanvan
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
No cóż. Jak dla mnie ideał. Mimo lat i przebiegu wymieniane tylko łożysko z przodu mac persona. Bardzo dobrze tłumi.

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jaro
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Dobry jak na tamte lata. Świetny system ASR, przy dobrych oponach naprawdę robił robotę.
Volkswagen Bora Kombi