Lista ocen Volkswagen Bora Kombi (33) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fanvan
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Klimatyzacja manualna w moim przypadku dobrze radzi sobie z schłodzeniem wnętrza w upalne dni. Jednak w zimie jadąc do szkoły (6km) przejeżdżam w temperaturze takiej jak na zewnątrz. Dopiero pod koniec trasy czuć powiew lekko cieplejszego powietrza.
~Henry
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Generalnie tak sobie ponieważ problemem jest parowanie szyb przy komplecie pasażerów (klima po jakimś czasie to osuszy nie mniej jednak szyby pasażerów są trochę zaparowane -oczywiście klima sprawdzona , filtr kabinowy regularnie zmieniany)
~rafels8811@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
klimatronik działa bez zarzutu, chociaż kosztował mnie trochę bo kupiłem auto z uszkodzonym kompresorem ale naprawa poszła sprawnie i w miarę tanio. W lecie chłodzi szybko paliwa nie żre za dużo, zimą szybko się nagrzewa nie ma się do czego przyczepić!!
~malenky
Kombi 2.8 V6 4motion 204KM 150kW
Grzeje zimą chłodzi latem...jedyny problem skórzana tapicerka...zimą lodowata ale można właczyć podgrzewanie... latem gorąca jak patelnia i trzeba uważać jak sie siada gołymi nogami.
~pablitto1983@o2.pl
Kombi 1.6 100KM 74kW
Czy to normalne, ze gdy mam wlaczony nawiew czy to na szybe, czy tylko na nogi, zawsze wieje z wentylatora w twarz(tylko z jednego nawiewu, od strony kierowcy z lewej)? poza tym ok
~seb-q
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Klima działa aż za bardzo :) natomiast sam nawiew bez klimy jest średni dosyć słabo wieje i trzeba ustawiać większe wartości co powoduje większy hałas.
~Jackowiak
Kombi 2.0 115KM 85kW
To najlepszy dowcip producenta. Stopnie dmuchawy oraz jej głośna praca. Sterowanie nawiewem. Wydaje mi się że w Żuku to podobnie pracowało.
~Jacek
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Klimatyzacja szybko radzi sobie z nagrzewaniem auta, wentylowaniem oraz w sekundę radzi sobie z zaparowanymi szybami.
~kozaczi@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Nie miałem probłemów, jak szyba zaparuje w ruch wentylator i znika para, no chyba ze ktoś sie dziwi ze szyba może zaparowac...

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~VW KAPUTT
Kombi 1.9 TDI 4motion 115KM 85kW
Klimatronic bez zarzutów, tak samo z ogrzewaniem. Czasami parowała przednia szyba i był kłopot z jej odparowaniem ale to szczegół.
Volkswagen Bora Kombi