Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (433)

~Michał
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Samochód w mojej rodzinie jest od wyjazdu z salonu. Ogólnie jest to w miarę proste i tanie w utrzymaniu auto. Czasami zdarzają się jakieś małe awarie jednak w większości wydatki to części eksploatacyjne. Jak każ
2,5
~makbaz
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Jedna wielka porażka!!! Od momentu zakupu do momentu sprzedaży przez 4 lata masę usterek i awarii. Pomimo tego że auto serwisowane w ASO VW i niewielkiego przebiegu (zakupiłem z przebiegiem 107 000km po przez salon VW) psuło się bardzo często. Na dzień dobry remont silnika bo wadliwe pierścienie i palił olej ponad 1L na 1000km, cewki zapłonowe co rek jedna, wariowała elektronika, ze trzy razy immobiliser zablokował uruchomienie auta, w...
~TheXArczi
Sedan 2.0 115KM 85kW
Samochód niepozorny i nierzucający się w oczy jakich pełno na mieście. Mimo iż ginie w gąszczu podobnych do siebie VAGów, ma w sobie to coś i da się lubić, nawet pomimo kilku niedogodności, jakie posiada. Mój to wersja w automacie, która raczej nie jest popularna w naszym kraju, to też postaram się napisać coś więcej.
~Jarek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem silnika 1.9TDI 110KM symbol - AHF. Auto zachowuje się bardzo dobrze, zwłaszcza na mrozie, silnik jest w miarę dynamiczny i dość oszczędny - wersja AHF ma pompę wtryskową a nie pompowtryskiwacze zatem ryzyko kłopotliwej awarii jest mniejsze. AHF jest bardzo podatny na tuning - dobry chip zwiększa moc z 110 do około 135KM i moment aż o ponad 100Nm, dodanie wtrysków 216 lub 230 daje około 140-150KM. Jeżeli ktoś ma... (Silnik)
~Wigash
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest to bardzo wygodne i godne zaufania auto! Szczególnie ta wersja silnika jest oszczędna i dynamiczna! Raczej dla singla, lub pary z dzieckiem (do kilkunastu lat), niż 4 osobowej rodziny. Niezawodne w eksploatacji i dające ogromną radość z jazdy. Więcej plusów niż minusów - brać i jeździć!
3,2
~saphero.pl@gmail.com
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto jak auto, największa atrakcyjnością tego auta to 1.9 TDI AUDIVOLKSWAGENA który będzie jeździł jeszcze długie lata, oraz bardzo pokaźny kufer w który można spakować rodzinę i wyjechać na 2 tygodniowe wczasy. Minusy to komputer i elektryka auta która daje się we znaki.
~Marcin
Sedan 1.8 i T 180KM 132kW
Mój pierwszy prywatny samochód, ukochany i wypieszczony :) Niemiecka technologia i amerykańska fantazja (automat, skóra, szyberdach i biały, perłowy lakier) Za tę cenę nie kupiłbym nic innego, co tak by jeździło i miało pełne wyposażenie, a jednocześnie solidność i niezawodność. Szczerze polecam.
3,5
~lord szaitis mój e-mail: robert.wojska@interia.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
Ogólnie jest to dobre auto ,dla 3-4 osobowej rodziny,z dużym bagaznikiem lecz małym otworem załadowczym Telewizora 21 cali nie włożycie do bagażnika .Ani od środka ani od zewnątrz.Pozostaje tylne siedzenie hehe.Ale za to normalne walizki ,torby czy rowerek dzieciecy lub skadany wózek wlatują tam i giną w tym dużym bagażniku.
~russky_carr
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak dla mnie ideał klasy średniej. Samochód pewny i w zasadzie bezawaryjny. Naprawy i wymiany wynikające z eksploatacji nie należą do najtańszych, ale nie są również drogie. Zdecydowanie kupiłbym ten model ponownie! Dodano 17.07.2008 Odnośnie tego co czytałem odnośnie blacharki na tym serwisie: Moja Bora była dachowana, w związku z tym rdza pojawiała się w miejscach gdzie został uszkodzony ocynk. Miałem 4 lata temu w zimie wypadek,...
3,7
~jarhar
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Mimo usterek jaki pojawiły się w moim egzemplarzu Bory samochód oceniam dobrze. Wzorowa ergonomia, silnik zapewniający na krajowych drogach niezłe osiągi, dobrej jakości plastiki i tapicerka. Ogólnie samochód zasluguje na ocenę dobrą.
Volkswagen Bora Sedan