Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (150) - Widoczność

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
W tych autach widoczność jest jedną z lepszych. Jedynym minusem jest małe prawe lusterko, ale jeżeli komuś przeszkadza można kupić je z angielskiej wersji i po zmontowaniu jednego z naszego i kupionego widoczność się znacząco poprawia. Dodatkowo w przypadku wersji sedan przydatne będą czujniki parkowania lub kamera cofania.
~saphero.pl@gmail.com
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność w aucie jest dobra, przednia szyba jest duża i pod dobrym kontem, boczne szyby są obszerne i zapewniają komfortowy widok. Jedyne zastrzeżenie to tylna szyba i wsteczne lusterko. Przybliżenie lusterka robi swoje i trzeba się przyzwyczaić do odległości. Brak wycieraczek w sedanach też robi swoje w zimę.
~Robi
Sedan 2.0 i 4motion 116KM 85kW
jak to w sedanie. brakuje mi wycieraczki na tylnej szybie. i wystaje kuper bagaznikia. Moje poprzednie wszystkie auta to hatchbaki zotwierana klapa bagaznika z szyba i wycieraczka na niej. chwilami mi brakuje tej wycieraczki. trzeba sie przyzwyczaic przy cofaniu. raz puklem w slupek. porysowalem zderzak. nauczylem sie cofac:)))
~russky_carr
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla mnie w porządku. Lusterka OK. Początkowo trudność może sprawiać wysokie położenie tylnej kanapy i w związku z tym troszkę utrudniona widoczność w tył. Ale czego oczekiwać po sedanie, w samochodach wyższej klasy jest tylko gorzej:) W moim brak kamery i czujników cofania, ale da się bardzo szybko przyzwyczaić.
~Wigash
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobra! Mimo podniesionego lekko tyłu, nie mamy ograniczonego pola widzenia we wstecznym lusterku. Prawe lusterko zewnętrzne jest mniejsze niż lewe będzie to niespodzianka dla osób które nie miały styczności z samochodami z grupy VAG. Oczywiście wszystko w nim widać bo lustro jest sferyczne!
~Marcin
Sedan 1.8 i T 180KM 132kW
Niektórzy mogą mieć problemy z cofaniem, bo w ogóle nie widać bagażnika ale przy odrobinie wprawy problem znika. Duże szyby, wąskie słupki. Bardzo przyjemnie się jedzie nawet w dużym ruchu, gdzie trzeba (no dobra, nie trzeba ale ale... :) )"skakać" po pasach.
~gp
Sedan 2.3 VR5 4motion 150KM 110kW
Widoczność jest dobra, choć mogłaby być nieco lepsza. Do przodu widać wszystko jak należy, ale parkowanie tyłem bez czujników parkowania może czasami przysporzyć małe problemy (w niektórych sytuacjach, np. dojeżdżając do niskich przeszkód).
~lord szaitis mój e-mail: robert.wojska@interia.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
Przednie słupki skutecznie potrafią ograniczać widoczność ,szczególnie na marketowych parkingach.Do tyłu kiepsko.Przydał by sie czujnik parkowania.Powierzchnia szyb duża i przez to na boki ok.
~Also
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Tu jest klapa - tylna półka wznosi się zasłaniając pół szyby. Słupki czasem sprawiają problemy na rondach - siedzę dość daleko od kierownicy i czasem skutecznie zasłaniają.
~blacoov3
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
W porownaniu do mojego poprzedniego auta, seat leon 1m, bora mimo dluzszego nadwozia parkuje sie o wiele latwiej, posiada czujniki parkowania, naprawde latwiej juz nie moze byc.
Volkswagen Bora Sedan