Lista ocen Volkswagen Caddy III (71) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jozzi1@wp.pl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
urwanie śrub zawieszenia zespołu napędu silnik skrzynia łapa i poduszka prawa strona przy 33.000km auto sprowadzone z salonu volksvagena z bonn niemcy kupione jako używane pow 1 roku 23.000tkm jestem 2 wł.w tym salonie w niemczech nikt mnie nie poinform.że w aucie które kupuję przy 300km przebiegu zmieniano sprzęgło i docisk i po tej akcji już u nas w kraju po przejechaniu 10.000 w czasie urlopu w tatrach prawie wypadł silnik ze skrzynią auto...
~Irek
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
bardzo duże zużycie oleju silnikowego 5 litrów na 15 tyś. km. bez obciążania silnika. Rdzewiejące nadwozie w miejscu montażu haka oraz prowadnicy drzwi bocznych , odpadające chlapacze , Jazda powyżej 100 km/h nie jest możliwa z powodu drgan pojazdu. Żadna z usterek nie została usunięta przez gwaranta mimo zgłaszanych usterek. Wiadomo kryzys i trzeba oszczędzać . Danelczyk to złodziej.
~Johny
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
W naszej firmie mamy około 10 VW Caddy. W 50% aut padła sprężarka klimy, praktycznie we wszystkich wymieniano przednie szyby i reflektory z powodu stłuczeń od drobnych kamieni . Padają turbiny, koła dwumasowe. (do 2004r użytkowaliśmy Caddy II 1,9 SDI i tam nic się nie psuło, niektóre przekroczyły 600tys km).
~czyzo84
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Wyraźne stuki w zawieszeniu kół przednich przy przebiegu ok 60 tyś km (wyeliminowane przez ASO), głośna praca jakiejś rolki w układzie rozrządu przy ok 50 tyś. km (ASO), ślizgające się sprzęgło już od 60 tyś. (na razie jedynie sprawdzone przez ASO - podobno jeszcze jest...)
~Karlos
Caddy Facelifting 1.6 TDI 75KM 55kW
Uwaga na pompę wstępną paliwa!!!, tę w zbiorniku,po około 200 tys. Km łuszczy opiłki metalu pcha je na układ paliwowy i zatyka układ filtra ,tą sprężynę w deklu filtra,silnik traci moc ,wchodzi w tryb awaryjny,ciężko dojść co się dzieje,naprawa około 1500 zł
~lolek
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
W większości aut zakupionych przez firmę wymieniono jeszcze na gwarancji wałki rozrządu bo się powycierały. Większość miała wymieniony czujnik położenia wału - niektóre po dwa razy już. Notorycznie na bieżąco wymieniane są pompowtryskiwacze. Porażka
~Grzegorz
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Wymieniłem 2x pompa paliwa. Czyjnik poziomu paliwa. silnik wycieraczek... SERWIS CO 15TYS ZALICZYŁEM TYLKO RAZ PLANOWO BO RESZTE WIZYT BYŁO PRZED CZASEM Z POWODU USTEREK!!! JEDNA WIELKA NIEDORÓBKA
~lukas
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
kilka razy w serwisie; wycieki oleju z silnika, zawieszenie przód, naszczęscie jeszcze był na gwarancji później bylo gorzej, po 134 tyś rozlecial sie silnik razem ze sprężarką koszt naprawy w serwisie 19 tys:)
~marcink33@wp.pl
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
b czestp przepalają się żarówki w przednich światłach brak przyczyny,b drogie wycieraczki(140pln) starczają na ok30-40tyś km, potem konieczna wymiana, nawet przy duzej o nie dbałosci(mycie,odtłuszczanie)
~book
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
skrzynia biegów to badziewie, lakier wyciera się do gołej blachy w miejscu łącznia z uszczelkami drzwi z tyłu auta, drzwi odsuwane z prowadnicą która niszczy lakier,