Oceny Volkswagen California California 6.1

Oceny Volkswagen California California 6.1 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Volkswagen California California 6.1

~z nieprawiona
California 6.1 2.0 TDI BMT 150KM 110kW
Mega! Super auto i nie chodzi mi tutaj nawet do końca o jazdę :) Jest tyle przestrzeni, że można robić naprawdę wiele. Udokumentowaliśmy to nawet, nagrywając w środku filmiki (tak, da się!) Podrzucę do obejrzenia, tylko ostrzegam, że materiał jest [18+] i raczej dla panów :P Także miłej zabawy i pozdrawiam. Materiał jest na lnstagramie:@znieprawiona
~Antek S
California 6.1 2.0 TDI BMT 199KM 146kW
Auto bardzo funkcjonalne. Ze względu na duży wybór dodatkowego wyposażenia zalecam przemyślenie zakupu pod kątem co będziemy używać. Zamiast DCC wziąłbym dziś prawdopodobnie wzmacniane zawieszenie. Mam powiększony bak, pakiet akustyczny. Chyba warto dodatkowe głośniki bo żona marudzi że cicho a u mnie z przodu z kolei za głośno :)
~Tomato
California 6.1 2.0 TDI BMT 199KM 146kW
Auto ma wady i niedociągnięcia jak kazde jednak jego klimat i funkcjonalnosc przysłaniają wady. Dla dużej rodziny z psem nie ma chyba nic lepszego. uzywam glownie na weekeny i wakacje. na codzien mi go szkoda i mam inne auto. w rok zrobilem 15 tys. km
3,2
~BartSpider
California 6.1 2.0 TDI BMT 150KM 110kW
Chciałbym móc napisać o tym aucie same dobre rzeczy. Niestety jego zawodność po stosunkowo niedługim okresie użytkowania i niewielkim przebiegu (26 miesięcy, 67 tys. km.) sprawiają, że mam pewne obawy jechać nim gdzieś dalej.
Volkswagen California California 6.1