Lista ocen Volkswagen Caravelle T3 (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eR
Caravelle Minivan 2.0 95KM 70kW
Ceny za jeżdżące egzemplarze są coraz wyższe. Doprowadzenie ich do dobrego stanu raczej pochłonie sporo kasy. Jako inwestycja na przyszłość i baza do remontu to mądre. Jako auto do codziennego użytku to coraz droższa zabawa.
~MAREK JABŁONSKI WROCŁAW
Transporter 1.7 D 57KM 42kW
gdy go kupowałem troszkę mnie kosztował ale w tej chwili dobry egzemplarz(jest coraz trudniej) można kupić po przystępnej cenie.Dlatego mimo że mam też T4 postanowiłem zostawić w rodzinie tego kaszlaczka
Multivan 1.6 TD 70KM 51kW
wydaje się staroświecki i drogi ale tak nie jest zimom w mrozy przychodiły po pomoc 10 lat młotsze busy fiat ranault peugeot aford to codziennie
~RR
Transporter 2.0 95KM 70kW
Stosunek cena / jakosc / uzytecznosc wypada super dobrze. Na drobne typowe usterki (wydech sprzęgło hamulce) przymykamy oczy i jezdzimy ;)
~gogo
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
dałem za niego 8tys 8 lat temu, teraz nie sprzedałbym go za żadne pieniądze (chyba że się rozkraczy)
~Wiesiek
Transporter 1.7 D 57KM 42kW
Im więcej się zapłaci tym auto lepsze:) Ale i tak za niską cenę można mieć bardzo fajny samochód!
~schwyntzu
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
2500 za auto z 1990r, praktycznie bez rdzy i z bardzo dobrą mechaniką, to wynik rewelacyjny.
~Krzysztof (atim22@o2.pl)
Transporter 1.6 TD 70KM 51kW
Warto zapłacić nawet powyżej 10tys zet za dobry kilkunastoletni egzemplarz, odwdzięczy się.
~Franko
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
jak się trafi dobrze utrzymany egzemplarz to nic tylko lać i jeździć
~lukassssss_zz
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
opłaca się nawet kupić stary ale w dobtrym stanie dłużej wytrzyma niż ten nowy !!