Lista ocen Volkswagen Caravelle T3 (33) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik T2 od 8 lat.
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Moj egzemplarz to furgon ze ścianą grodziową bez tylnej szyby tak że widoczność to wszelakich manewrów w czasie jazdy w tył jest nieco ograniczona - zostają tylko lusterka. Osobiście nie sprawiało mi to większych problemów jednak jeżeli ktoś nie potrafi sobie poradzić na samych lusterkach to może mu się zrobić ciepło jak będzie musiał wykonać jakiś trudniejszy manewr.
~Ob
Caravelle Minivan 1.6 TD 70KM 51kW
Brak martwych kątów. W lusterkach możemy oglądać przelatujące samoloty i pełzające ślimaczki, bez przestawiania. Jak się komuś nie chce odwracać przy manewrach, to dobra wiadomość: wszystko można obsłużyć z twarzą do przodu.
~eR
Caravelle Minivan 2.0 95KM 70kW
Widoczność wzorowa - auto przeszklone z każdej strony. Lusterka wystarczają, a auto jest pudełkowate, więc nie ma problemu z oceną odległości.
~schwyntzu
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Ten którym jeżdżę to blaszak, więc nie mam do dyspozycji tylnej szyby, ale i tak opierając się wyłącznie na lusterkach, manewry nie sprawiają mi problemów.
~alejandro
Transporter 1.6 70KM 51kW
u mnie blaszak z tylną szybą która czasami ratowała sytuację, pozatym za małe lusterka,ale kwestia przyzwyczajenia
~banan
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
No tu to nie można narzekać. Szklarnia jak się patrzy. I do tyłu też dobrze. Poza tym wysoko się siedzi - osobowe mogą się schować.
~lukassssss_zz
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
u mnie trochę gozej z widokiem do tyłu bo mam oblachowaną bude ale z przodu to doskonale !!
~Rumcajs
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Doskonała widoczność w karzdym kierunku. Troszeczkę lustereczka boczne są nie tak ale można się przyzwyczaić
~Artur
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Pozycja kierowcy znajduje się dosyć wysoko i dlatego widzimy dużo więcej niż kierowcy aut osobowych.
~slawek
Caravelle Minivan 1.6 TD 70KM 51kW
w mojej wersji osobowej we wszystkie strony widocznosc doskonala