Lista ocen Volkswagen Caravelle T3 Transporter (60)

~T-2 140km/h
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Silnik buaa...1.6TD idzie 140km/h skrzynia 4 biegowa.Wiece co mu pomogło??Ceramizer po 3000km wzrost mocy jest przeogromny.T4 może schować.Żadne niedało mu rady.Jeżeli niewiezycie zparaszam na konfrontacje. (Silnik)
~lukassssss_zz
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Silnik mam wsadzony z golfa 1600 dizelek normalnie mało mocy 50 koników ale pali max 6 l / 100 , a ciągnie bardzo dobrze 110 km / h idzie jechać bez problemu !!! (Silnik)
3,3
~johny
Transporter 2.0 112KM 82kW
gdy silnik jest nowszy jest OK gdy puka w srodku tzn ze przejade jeszcze ok 50ooo i PANEWKI szlak trafi (Silnik)
3,8
~Rumcajs
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Autko jak dla mnie jest nie do zastąpienia, tak na wypady ze znajomymi jak i do przewozu towarów. Najbardziej wytrzymały dostawczak jakim kiedykolwiek jeżdziłem, posiadam również T4 ale niech się schowa za T2. Jest to auto dla tych którzy potrzebują w miare niezawodny pojazd za niewielkie pieniądze
~zimek
Transporter 1.8 87KM 64kW
bulika posiadam od 7 lat, sprowadzone z niemiec wyciągnięte ze stodoły mając przebieg 73tys teraz 156tys. silnik 1.9 bokser 60km benzyna+lpg ,nigdy mnie nie zawiódł,jedyne auto co wiem ze jak wyjade to przyjade.8 osób idealne na rodzinne wyprawy jak i do transportu.szkrzynia 4 biegi chodzi idealnie lecz mogła by byc 5,spalanie tez nie takie tragiczne bo 13-14lpg.auto moim zdaniem naprawde bezpieczne, wczoraj sie o tym przekonałem prawy przód...
~Wiesiek
Transporter 1.7 D 57KM 42kW
SUUUPER AUTO kultowe, ponadczasowe .Udało się Niemcom jak żadne inne !!!
~Romek T3 Kraków
Transporter 1.8 87KM 64kW
fantastyczne auto rodzinne wyjazdy na wakacje rewelacja (miejsce) w mieście też spoko na trasie trochę brakuje koni prowadzę małą firmę do auta mieści się 5 ludzi i komplet narzędzi dla mnie bomba gorąco polecam
~Artur
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Dobry niemiecki samochód, niezawodny, nie do zdarcia.
~Kuracz
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Swietne jak nie najlepsze auto dla malych firm budo-elektro-brukarskich i tym podobnych.
~camel
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
silnik w moim aktualnie jest 1,9 d z t4 i niemoge sie nachwalic najlepsze auto na swiecie !! silnik bardzo zywy, ma troszke mozy w zanadzu!! (Silnik)
Volkswagen Caravelle T3 Transporter