Lista ocen Volkswagen Caravelle T3 Transporter (60)

~Piotrek
Transporter 1.8 87KM 64kW
bez wspomagania trochę trzeba się namęczyć na parkingu, ale za to zwrotność jak na te gabaryty rewelacyjna (Układ jezdny)
3,7
~karol jawor
Transporter 1.9 D 60KM 44kW
mam auto od 8-miu mies. zrobiłem 50.000 km i prócz normalnych napraw i wymian nie miałem problemów, mógłby być szybszy
~nomad@op.pl
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Prawdziwe autko do wszystkiego
~janekdj@wp.pl
nie miałem lepszej fury
~indianiec
Transporter 1.9 D 60KM 44kW
słaby silnik 1,6 td wystawia kopyto ,łączenia blach rdzewieją (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,7
~Magda
Transporter 1.9 D 60KM 44kW
Gnije listwa przy drzwiach przesuwnych, miejsca łączenia blachy, podszybia, boczne drzwi (Karoseria)
3,2
~tom
Transporter 1.6 TD 70KM 51kW
auto pomimo swoich gabarytów jest niezwykle zwrotne i wygodne Jest proste,niezwykle wytrzymałe i jak na swoje lata i przebieg "trzyma sie dobrze".Wada załadunkowa to silnik z tyły i przez to nieówna podłoga
~RR
Transporter 2.0 95KM 70kW
Stosunek cena / jakosc / uzytecznosc wypada super dobrze. Na drobne typowe usterki (wydech sprzęgło hamulce) przymykamy oczy i jezdzimy ;) (Stosunek jakość/cena)
~popek321@wp.pl
Transporter 1.6 TD 70KM 51kW
jesli chodzi o jego przebieg to moze bog wie ile on przejechal bo ma tylko 5 cyfrowy licznik (Silnik)
~LUKASGORGOL1@wP.PL 783 488745
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
SILNIKI SŁABE PRZYNAJMNIEJ DIESLA,1.6TD JESZCZE CIĄGNIE CHOCIAŻ DO WAGI POJAZDU TO ZA MAŁO-KRÓTKA ŻYWOTNOŚĆ. (Silnik)
Volkswagen Caravelle T3 Transporter