Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter (96) - Ergonomia

Na liście zabraknie 205 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piasek
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Wszystko pod ręką i na swoim miejscu... No może poza tą \"zawadzającą\" wajchą zmiany biegów sterczącą z podłogi. Bardzo trwałe materiały zwłaszcza przedni zdeżak który przeżył już kilkanaście stuknięć, puknięć, uderzeń itp. Nic się nie urwało, nic nie połamało czy popękało. Zasadniczo śladu na nim nie ma a zaliczył uderzenie w mur bo ktoś po wysiadce z auta zapomniał o ręcznym i pojazd staczając się z górki wyrżnął w ścianę.
~P.S.
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
To Volkswagen- mówi samo za siebie. Wszystko pod ręką, żadnych dziwactw. Jedyny minus to trochę za nisko położona gałka zmiany biegów ( do piątki lekko się wychylam, a mam 185 cm) U mnie dwoje przesuwnych drzwi z tył- cudowne rozwiązanie. Świetne schowki- bardzo przemyślane. Tył obity tapicerką- ładnie i wygodnie. Podłoga gumowa z przodu- łatwo otrzymać w czystości. Idealny do pracy w terenie.
~tokam@op.pl
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Wnętrze nie ma sie co czarować nie jest hitem, ale wszystko jest przemyślane i w volkswagenowskim stylu.Deska jest czytelna no i ten niebiesko-czerwony kolorek to jest to.W mojej wersji -Furgon wsadzono mi orginalne wyciszenie i deske z ESKAPADE jest dużo ciszej (mam porównanie bo firmie jeżdziłem paroma wersjami).
~van driver
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Wszystko solidne i na swoim miejscu. Cała podłoga z gumy nie wygląda najładniej ale jest bardzo funkcjonalna, zwłaszcza gdy używa się tego samochodu do pracy (bo właściwie po to jest stworzony). Tablica czytelna, siedzenia w miarę wygodne, mogłoby być więcej schowków.
~cycek
Transporter 2.0 84KM 62kW
Niepraktyczne schowki, za małe w stosunku do mozliwości konstrukcyjnych, trudno z nich wyjąć małe przedmioty. Przestrzenie pod siedzeniami, zwłaszcza przednimi, zupełnie nie do wykorzystania. Bardzo, bardzo niewygodne fotele dla pasażerów, tylko nieco lepsze niż w T4.
~Van_der_Caravelle
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Drążek od zmiany biegów byłby lepszy w wersji a'la Vito, brak półki pod sufitem, którą miałem w Berlingo też jest doskwierający. Jeśli chodzi o demontowalność i składanie tylnych siedzeń, najlepsze rozwiązanie jakie widziałem do tej pory na rynku.
~Paweł
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Plastiki wygodne w czyszczeniu. Boczki w drzwiach i podłogę to myjką albo wężem traktujemy. Twarde więc się nie rysują, Schowków wystarczająco.Kieszeń na drzwiach jest duża i dużo pomieści.Pod fotelami też można upakować wszystko czego ma nie być widać.
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Wnetrze juz na dzisiejsze standarty leciwe, zwlaszcza design, ale przyciski i przelaczniki wszystko pod reka intyuicyjnie rozmieszczone. Jedynie lewarek zmiany biegow nienaturalnie polozony.Ale wszystko dziala bez zastrzezen.
~miki-gliwice
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Brakuje mi podłokietnika... szczególnie tego srodkowego Ale jak mnie kiedyś "przypiliło" to lezałem...na podłodze /siedzenia byly (są ) wyjete...na welurowej podłodze!!!! Było bardzo ergonomicznie:-))))
~Marek
Transporter 2.5 110KM 81kW
Jak to w dostawczaku z tamtych lat ... wszystko rozplanowane dość przypadkowo ale mimo to większość przełoączników jest pod ręką ...tylko ta wajcha w podłodze ...
Volkswagen Caravelle T4 Transporter