Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter (121) - Widoczność

Na liście zabraknie 180 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~van driver
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Lusterka są tak wielkie, że parkowanie tyłem przychodzi z większą łatwością niż w osobówce. Czasem przydaje się pasażer przy skrzyżowaniach o innym niż 90stopni skrzyżowaniu lub przejeździe kolejowym ale chyba nie ma na świecie vana (nie przeszklonego), w którym ten problem nie występuje.
~Piotr
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Posiadam wersje mixt bez przeszklonej tylnej klapy. Lusterka są na tyle duże, że bez problemu można tym samochodem parkować. Wysoka pozycja za kierownicą i duże powierzchnie przeszklone pozwalają na bezproblemowe poruszanie się i zapewniają świetną widoczność.
~DeX
Transporter 2.4 SD 78KM 57kW
Byłoby 5 gwiazdek. Lusterka boczne doskonale wszystko pokazują. Ale daję 4 za to, że w nocy lusterko wsteczne jest bezużyteczne przez szybkę oddzielającą kabinę od paki. Tworzy się efekt lustra przez co we wstecznym lusterku widać to co jest przed nami
~Van_der_Caravelle
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Duże lusterka, takie jak lubię (jeździłem 2 lata na ciężarówkach), wysokie siedzenie, światła znakomite, przeszklenie i przednie słupki nie wymagają robienia "żurawia". Parkowanie tyłem to czysta przyjemność.
~Piasek
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Powierzchnia lusterek bocznych mogłaby być wypukła jak w samochodach ciężarowych dając większe pole widzenia na boki. Wąskie przednie słupki bardzo ułatwiają widoczność a wysoka pozycja za kierownica ułatwia manewrowanie.
~miki-gliwice
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Tu się nic /ze względu na przebieg / ani na wiek samochodu nie zmieniło...:-))) Widocznośc jaka była taka jest - czyli suuuuuuper!!! Wielkie szyby wielkie lusterka ,wszystko w dole a ja na górze jak w autobusie:-)))
~yacyac
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Jeżeli są tylko szyby z przodu (furgon) można mieć problemy z włączaniem się do ruchu, teraz mam też szyby w drugim rzędzie i jest OK. Do przodu świetna, do tyłu - tylko lusterka - też dobrze !!
~Jonasz
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Bardzo dobra-mimo, że mój jest sześcioosobową brygadówką w blaszaku, choć do pełni szczęścia brakuje ogrzewanej tylnej szyby (ale były też wersje z takowym oknem).
~P.S.
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Mam wersję osobową - cała przeszklona, szyby przyciemniane. Rewelacja! Lusterka super. Łatwiej mi się manewruje (w tym cofa) niż wieloma osobówkami. Lepiej być nie może.
~G5r
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
jak na busa przystalo duze szyby i wszystko dobrzei ladnie widac do tylu bez problemow ja mialem mix-t czyli 6 osobowa wersje i nie jest ona caly przeszklony ...
Volkswagen Caravelle T4 Transporter