Ocena kierowcy - Volkswagen Caravelle T5 T5 Multivan

Kamil \"2\" 505-555-149, 12 lat temu
Silnik 2.5 TDI 174KM 128kW
Rok produkcji 2005
Volkswagen Caravelle T5 T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : SILNIK I PRZESTRZEŃ
Inne : wywaliło mi bezpiecznik od gniazda zapalniczki ale przy dużym mrozie i wyładowaniu akumulatora
Układ hamulcowy : ostatnio badzo szybko zużyły mi sie klocki po 18000km,
Karoseria : zamki tył dzrzwi, musiałem co jakiś czas przecierac ponieważ był komunikat na dołkach jakby były otwarte dzrzi. kupiłem nowe
witam wszystkich, jest to moja druga opinia, zrobiłem tym autem 50000km, jak najbardzie polecam T5 MULTIVAN 2.5R5 174 PS ( nie mylić 2.5 140 ps , 2,5 v6 tdi 150ps) zachecam do przeczytania mojej opinii- druga po przejechaniu 50000km w niecały rok. POZDRAWIAM KAMIL 505-555-149
doskonale, 5+ bak jakichkolwiek zastrzeżeń, olej zmnieniam co 10000km. mobil esp formuła. silnik cały czas pozytywnie zaskakuje w różnych sytuacjach na drodze. autkiem zrobiłem już ok 50000km w niecały rok i nic się nie dzieje , uwaga na silniki 2.5 140ps bardzo awaryjne!!!!! dlatego można już kupić za 30000-40000zł 1.9 wszystko ok ale kiepskie właściwości jezdne , przyspieszenie i elasyuczność kiepska a spalanie ok 1L-1.3L mniejsze w odniesieniu do 2.5 R5 174PS. wybór należy do państwa.
doskonale pracuje. zalecam wymianę oleju w skrzyni biegów co 40-50tys.km ja wymieniłe i mam spokuj koszta naprawde nie są duże a żywotność skrzyni napewno się wydłuży.
po 50000km nic nie stula i nie puka coś pięknego , jeżeli chodzi o układ jest super. wszystko dokładnie opisane w poprzedniej opinii. jak na busa to badzo komfortowe a zarazem idealne w zakrętach ciutkę podsterowne, 4+
doskonała widoczność ale czujniki lub kamera, powinno być ja nie mam i jest ciężko. 4+ ze względu na gabaryty.
wszystko na swoim miejscu, jedyne czego u mnie brakuje to dodatkowe gniazdo na zapalniczkę na desce rozdz. ja mam tylko jedno w szufladzie pod skrzynia biegów razem z uchwytami na napoje i popielniczką, chodzi o to jak muszę włączyć navi czy ładowarkę do tel. i nie mam żadnego napoju to wszystko lata i trzeszczy ( szuflada) może powinienem mieć pretęsje do naszych drogowców ze względu na nasze drogi, ale i tak powinno byc jakieś dodatkowe. po za tymjest wszystko ok
bardzo wydajna.
autobus 7 osób
daje 4--
na człym baku 76L robie 760KM-790KM ZROBIŁEM TYM AUTEM 50000KM. WYMIANA OLEJU CO 10000KM DO SILNIKA WCHODZI 6.7 LITRÓW UWAGA BŁĄD W KATALOGACH bo podają że wchodzi 7.5L. podczas przebiegu 50000km oprócz oleju i filtrów wymieniłem akumulator i świece.( same świece 40-50zł szt. bosh) wymiana 300-600zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak ok 500zł, trzeba rozebrać cały przód. w serwisie wymiana od 1200zł w górę.
nie zapeszająć jest naprawdę bardzo dobrze
nic poważnego.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDI 174KM 128kW [l/100km]