Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz.STEMAR
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
mam wersje 3osoby z przodu,ławka dla 2 pasarzerów jest skandalicznie mała,miałem wcześniej VITO i tam było dużo lepiej.Ale już tłumacze dlaczego;w T5 są barzo pojemne schowki w drzwiach kosztem ławki,w VITO odwrotnie schowków brak ale ławka z przodu wystarczająca.Tak się rozpisałem bo często jeżdzimy w 3 z przodu i najkrucej mówiąc w T5 to KOSZMAR!!!
~marcello
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód jest troszeczkę za wąski co odbija się troszeczkę na komforcie jazdy. Nie polecam jazdy w trzy osoby z przodu szczególnie chodzi o dłuższe trasy (no chyba, że tą trzecią osobą jest jakaś piękna dziewczyna wtedy jest naprawdę przyjemnie;) ) Dla osób wysokich mało miejsca na nogi.
~Lalu
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Dużo miejsca nikt mnie nie trąca jak siedzi obok, ani nie łąpie dziewczyny za kolano zamiast drążka biegów. Także z korzyscią dla obojga jest git. Bagaże można na sam tył załadować nawet jak się jedzie w 9 osób. I jeszcze jest miejsce!
~Michał
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Fotel kieowcy jest bardzo wygodny (z 2 podlokietnikami). Nietety szyko się przetarł. Kanapa mieści 2 osoby. Nadaje się tylko na krotkie trasy dla dwuch osób.
~Piotr
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Przestrzeni w tym aucie na prawdę nie brakuje. Genialną rzeczą w tym aucie jest to, że możemy wyjąć tylnie fotele włozyć materac i mieć campera :)
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Co prawda kabina na 3 osoby, ale generalnie jest tam miejsce na kierowce i jednego pasazera. Fajny uzyteczny schowek pod siedzeniem pasazera.
~ANDY wrocek
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
podwujne siedzienie dla pasazera tragedia - do 170 cm nie więcej albo zamienić na pojedyńczy!!kierowca ma ok mam 195 cm źle widać światła
~gładki
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
podwójna ławka obok kierowcy mieści się dwoje małych dzieci ,dorosły siedzi bokiem przeszkadza dżwignia zmiany bigów boli prawe kolano tragedia
~marek
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
mało miejca ,przy wsiadaniu można stłóc sobie kolano ,niska kabina dla wysokich kierowcw ,słabo wyprofilowane siedzenia niewygone na dłuższą trasę

Volkswagen Caravelle T5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
czego jak czego ale przestrzeni to tutaj nie brakuje, nawet z kompletem 8 osób miejsca jest wystarczająco dużo
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter