Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter (56) - Silnik

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ANDY wrocek
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
silnik pracuje ok jak się nic nie dzieje!!! miałem problem z uszczelką pod głowicą przy 165 tyś i do dziś coś boli albo głowice albo uszczelkę?a może i blok?poppa wody wymieniona przy 165 tys na nową,chłodniczka też,koło masowe też,oraz półośka lewa -ten model tak ma przy 140 tyś do 190 tys trzeba to wymienic(ale jak jest zrobiony do jedzie jak osobowy w górach też idzie ostro!!!
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Zwykla niezawodna jednostka napedowa w grupie VW jeden z najlepszych silnikow kiedy kolwiek zaprojektowali byl wszedzie VW, Skoda, Audi, Seat, zadnych wiekszych problemow, moc wystarcza do normalnej jazdy po okolicy a i tak z tym silnikiem mozna smigac 160 km/h po austostradzie. Jego podstawa zastosowania w tym pojezdzie to ekonomia.
~macko
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Silnik niby ok, ale sa z nim problemy , przy 80tys padlo turbo, rozsypal sie wirnik, koszt naprawy 5000 dzis ma 104tys i turbo znowu leje olejem przy 90 tys poszla pompa wody przy 100tys polecialo wspomaganie leje spod pompy i przecieka chlodniczka parametry jezdne ok przyspieszenie bardzo dobre, swietnie holuje przyczepe, bardzo mocny sprzet
~Lalu
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Co do tego silnika z tą mocą, praca jest super, nie zawiódł mnie ani na zagranicą w czasie intensywnej pracy ani nie sprawił, że musiałem stanąć na drodze. Oleju nigdy nie wzią zawsze starczyło od wymiany do wymiany. Przydało by się te 20km więcej! Lecz to zależy czego oczekujemy od naszego busiora.
~Jarecki
T5 Transporter 1.9 TDI 102KM 75kW
Głośny, mułowaty i awaryjny. Mam ten samochód kilka lat i naprawdę wiele tysięcy złotych w niego włożyłem. To przeklęta skarbonka bez dna. Silnik 1,9 to mit. Najgorsze g.. z jakim miałem do czynienia. Samochód ma 250.000 przebiegu a już 3 razy jechał na lawecie. Tragenia i tyle mam do powiedzenia.
~Paweł
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Silnik naprawaił mi znajomy mechanik pęknięty blok pospawał wyszlifował poskaładał to razem, dwa lata mineły zrobiłem ok 90 000 km i nic. Mało pali w porównaniu do Vito które miałem wczesniej, jest elastyczny
~marcello
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Muszę przyznać, że jak na taką masą pojazdu to to silnik radzi sobie całkiem nieźle. Gorzej gdy dopniemy przyczepkę...Elastyczność raczej kiepska trzeba pilnować obrotów bo silnik potrafi zgasnąć.
~mariusz.STEMAR
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo słaby,ale na taki się decydowałem,nie elastyczny i niska kultura pracy jednak bardzo trwała jednostka,nie wysilona i długowieczna,a przy tym baaaarzoooo mało pali i jest tani w utrzymaniu.
~Piotr
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Bardzo dobry silnik. 330 tyś i jeździ. To się nazywa porządna konstrukcja. Bardzo dobre przyśpieszenie oraz elastyczność jak do tak cieżkiego auta.

Volkswagen Caravelle T5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~witek1112
T5 Transporter 2.5 TDI 174KM 128kW
Bardzo dynamiczny. Wysoka kultura pracy, chociaż nie najcichszy. Do tej pory jedyną usterką była pompa wodna. Nawet na 6 biegu zbiera się rewelacyjnie.
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter