Lista ocen Volkswagen CC (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~em
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Kupiłem auto okazyjnie ze sporym upustem. wyszło taniej niż np Avensis na full wypasie. (Avensisa miałem i fajne auto) ale to jest fajniejsze. W porónaniu do Insigni (moje poprzednie) też dużo fajniejszy. Lepiej się jeździ i mimo że Insignia miała elektrykę foteli z pamięcią ustawień an kluczyki (co było super przy dzieleniu auto z żoną) to pozostałe wyposażenie jest moim zdaniem lepsze i bardziej przemyślane - wygodniej się używa - vide...
~Maestro
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Za cenę dobrze wyposażonej Skody Superb czy VW Passata mamy auto o niebanalnym wyglądzie. Jeśli ktoś przy zakupie kieruje się wyłącznie względami praktycznymi to pewnie wybierze coś innego. Może to lepiej? Powiem tak: z praktycznego punktu widzenia piękna księżniczka nie jest najlepszą kandydatką na żonę ale... ma inne zalety, które przyćmiewają jej \"wady\" i wielu facetów wiele by dało żeby mieć za żonę właśnie księżniczkę :)
~MU
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Uważam że stosunek jakość/cena wypada bardzo korzystnie. Auto w niezłym roczniku i z małym przebiegiem można dostać w dobrej cenie. Spowodowane jest pewnie to ciągnącą się za VW opinią o silnikach TSI(zwłaszcza TWINCHARGER), które początkowo przysparzały kierowcom wielu nerwów i kosztów. Mam nadzieję, że po 2012 roku silniki zostały poprawione.
~Maestro
Coupe 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Jest nieźle do momenty gdy wszystko dobrze działa i nie trzeba korzystać z autoryzowanych serwisów, szczególnie w okolicach Warszawy. Liczą jak za Audi a jakość napraw i obsługa rodem z FSO - cóż, tradycja zobowiązuje :( Im dalej od Warszawy tym taniej i lepiej.
~Macias
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Trudno się wypowiedzieć bo kupiłem używkę z USA, ze zweryfikowaną historią. Ale odnosząc relację ceny i jakości do np. zwykłego passata to szału nie ma, a jakościowo po za drobnymi niuansami nie ma poważnych różnic między tymi autami.
~Ali G
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Stosunek jakości do ceny oceniam na 5 z minusem. Wyposażenie w standardzie dość wysokie (wyższe niż Passat. Tworzywa niby miękkie ale jednak konsola środkowa poniżej dekorów twarda jak głaz....
~Krzysztof
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Kiedy kupowałem, nie mogłem zrozumieć czemu ludzie masowo kupują passata. CC jest subiektywnie autem o klasę lepszym, a kosztował tylko trochę więcej.
~zackart
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Lubie ten samochod, swietnie sie prowadzi jest komfortowy dobrze wykonany i rewelacyjnie wyglada Extra wóz choc nie jest specjalnie tani
~woland
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Jak dla mnie auto klasy premium za cenę trochę wyższą od Passata, ciężko znaleźć jakąś alternatywę - może mazda 6 bo insygnia, avensis, mondeo to inna klasa.
~Robert Bydgoszcz
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Zawsze mógłby być tańszy :) Jednak jest ok. No może oprócz trzeszczących plastików w okolicy szyberdachu. Na szczęście sporadycznie.